Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Marta Kulik
Marta Kulik 03.04.2021 18:20

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania

pies
fot. rover.com

Pies, który znajduje na tajemniczym zdjęciu, jest bardzo trudny do zauważenia. Tylko nieliczni są w stanie go znaleźć. Aż 98% osób poddaje się po 10 minutach bezskutecznego szukania. Nawet ci, którzy myślą, że są spostrzegawczy, mają problem ze znalezieniem pupila. Czworonóg wcale nie starał się ukryć, co jednak nie jest ułatwieniem zagadki. Spróbujesz?

Miłośnicy zwierząt wiedzą, że każdy pies to bardzo mądre i sprytne stworzenie. Jeden z nich znalazł się na niezwykłym zdjęciu, które trafiło do Internetu. Wiele osób w ogóle nie jest w stanie uwierzyć, że czworonóg naprawdę tam jest. Jego właściciel zapewnia, że to prawda. Czy potrafisz go znaleźć?

Pies ukryty na zdjęciu – znajdziesz go?

W sieci nie brakuje zdjęć z ukrytymi przedmiotami czy osobami. Internauci spędzają długie godziny na ich oglądaniu. To z psem wywołało jednak szczególne poruszenie. Z pozoru zwykłe pomieszczenie skrywa pewną zagadkę. Właściciel sfotografował swojego pupila, jednak ten idealnie wtopił się w otoczenie. Mimo wszystko znalazł się na fotografii.

Obraz stał się bardzo popularny w sieci i rozwścieczył do czerwoności wiele osób. Ludzie przez długi czas dokładnie się przyglądali, ale nie mogli znaleźć psa. Sądzono, że to zwykłe oszustwo i ktoś próbuje ich nabrać. Nieliczni zapewniają, że czworonóg jest i po chwili starania mimo wszystko można go zauważyć.

Jak rozwiązać to zadanie?

Aby rozwiązać to zadanie, dobrze jest posłuchać tych, którym już udało się znaleźć odpowiedź. Radzą oni, aby analizować kawałek po kawałku – wtedy rozwikłanie zagadki ma być dużo łatwiejsze, choć nadal może okazać się czasochłonne. Jednostki twierdzą, że wystarczy rzut oka i wszystko staje się jasne.

Ta zagadka sprawia trudność większości osób, które na nią trafiają. Tylko 2% ma wystarczająco dużo cierpliwości i spostrzegawczości, aby sobie z nią poradzić. Pozostali mają dość i poddają się po 10 minutach. Niektórzy nie są w stanie wytrzymać nawet tyle. Czy znajdziesz psa ukrytego w kuchni?

Zobacz zdjęcie:

pies

Na tym zdjęciu ukrył się pies. Czy potrafisz wskazać, gdzie jest?

pies

Nie udało się? Wróć do poprzedniego zdjęcia i spójrz na dywan

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: