Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Mama

mama
10.03.2020 10:09 Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast

Mama kilkuletniego chłopca jakiś czas temu zamieściła w sieci zdjęcie swojego synka. Zrobiła je kiedy syn odbywał karę za złe zachowanie. Kazała stanąć mu w koncie, a to, co zrobił wówczas ich pies, zaskoczyło i wzruszyło kobietę do łez. Natychmiast sięgnęła po telefon, by uwiecznić ten moment. Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę z niesamowitej wrażliwości tych istot. Mama małego chłopca także nie spodziewała się, że ich domowy pupil jest zdolny do tak ogromnej empatii. Zdjęcie psa z chłopcem jest niesamowicie poruszające, wystarczy na nie spojrzeć, by poczuć miłość bijącą z tej fotografii. Niespodziewana reakcja psa Zdjęcie zachwyciło wszystkich internautów i wzbudziło ogromne zainteresowanie. Na zdjęciu widać jak mały chłopiec odwrócony przodem do ściany stoi ze spuszczona głową. Tuż obok siedzi jego sporej wielkości pupil, którego oblicze wypełnione jest smutkiem. Chłopiec jedną ręką przytula swojego pisaka, a ten ani drgnie. Cały obraz prezentuje się niesamowicie uroczo. Pies wygląda jakby, przeżywał tę ciężką chwilę razem z chłopcem. Mama chłopca uwieczniła ten piękny moment i podzieliła się nim w sieci. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite Mogłeś zostać oszukany podczas zakupów. Krytyczne wyniki kontroli, wszystko wyszło na jaw Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową urodę Pies to najlepszy przyjaciel człowieka Pies małego chłopca najwidoczniej chciał wesprzeć swojego przyjaciela podczas odbywania kary. Stanął obok malca i skłaniając się w jego stronę, trwał przy nim, czekając, aż chłopiec znów wróci do zabawy. Mama synka chyba od razu została rozbrojona całą sytuacją i kara skończyła się szybciej, niż się zaczęła. Zdjęcie zostało bardzo pozytywnie odebrane, posypała się seria pozytywnych komentarzy. Mama chłopca na swoim facebookowym profilu zebrała prawie 4 tysiące lajków. Jak widać, mama małego synka uchwyciła moment w odpowiedniej chwili. Będą mieli teraz pamiątkę na całe życie.

kamera
11.02.2020 13:33 Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła

Córka była w swoim pokoju, a zatroskana mama chciała sprawdzić, czy dziecko już śpi. Kiedy weszła do pokoju, zastała widok, którego nigdy by się nie spodziewała. Widok sprawił, że niemalże natychmiast chwyciła za telefon. Odkryciem, którego dokonała, podzieliła się w sieci. Wszystko nagrała. Pewna ciężarna kobieta martwiła się o to, w jaki sposób czworonóg przyjmie nowego członka rodziny, który lada moment miał pojawić się na świecie. To zupełnie zrozumiale. Przecież do tej pory to futrzany czworonóg był jej oczkiem w głowie, któremu poświęcała całą uwagę. Wystarczyło zaledwie kilka dni po powrocie ze szpitala, aby poznała odpowiedzieć na dręczące ją pytanie. Kiedy zobaczyła psa w łóżeczku córeczki, zamarła.

Kangury
19.01.2020 20:36 Młode kangurki straciły mamy w pożarach. Maleństwa były zdane tylko na siebie

Kangury w wyniku niszczycielskich pożarów straciły swoje ukochane mamy. Maleństwa były zdane tylko na siebie. Klęska żywiołowa doprowadziła do tego, że sieroty potrzebowały natychmiastowej pomocy. W ostatnich tygodniach oczy całego świata zwrócone są w stronę płonącej Australii, a zdjęcia, które pojawiają się w sieci, chwytają za serce. Australia płonie, a straty są ogromne. Szacuje się, że w wyniku pożarów śmierć poniosło prawie pół miliarda zwierząt. Obok wstrząsających nagrań płonących lasów, domów czy martwych zwierząt nie sposób jest przejść obojętnie. Internet szturmem obiegły zdjęcia, na których znajdują się kangury. Ich mamy spłonęły w ogniu. Kadry łamią serce na milion kawałków.

mama
18.12.2019 11:58 Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła

Mama pragnęła dowiedzieć się, czy jej małej córeczce udało się zasnąć. Kiedy weszła do pokoju, zobaczyła coś, czego nigdy nie mogłaby się spodziewać. Widok sprawił, że niemalże natychmiast chwyciła za telefon. Odkryciem, którego dokonała, podzieliła się w sieci. Wszystko nagrała. Pewna ciężarna kobiet martwiła się o to, w jaki sposób czworonóg przyjmie nowego członka rodziny, który lada moment miał pojawić się na świecie. To zupełnie zrozumiale. Przecież do tej pory to futrzany czworonóg był jej oczkiem w głowie, któremu poświęcała całą uwagę. Wystarczyło zaledwie kilka dni po powrocie ze szpitala, aby poznała odpowiedzieć na dręczące ją pytanie. Kiedy zobaczyła psa w łóżeczku córeczki, zamarła.

dziewczynka
24.11.2019 10:43 Dziewczynka sama odebrała poród owcy. 3-latka doskonale wiedziała, co ma robić

Dziewczynka wykazała się niesamowitą zdolnością. Podczas karmienia owiec z mamą zauważyła, że jedna z nich rodzi. Trzylatka sama odebrała poród i doskonale wiedziała, co ma robić. Słodkie nagranie zostało udostępnione w Internecie. Trzyletnia dziewczynka mieszka na gospodarstwie rolnym ze swoimi rodzicami. Tam na co dzień ma kontakt z krowami, kozami, świniami i właśnie owcami. Jednego ranka udało jej się samej odebrać poród i przywitać na świecie baranka.

suczka
10.11.2019 17:26 Dziecko i pies? Ciężarna kobieta tłumaczy psu, że jest w ciąży, jego reakcja zachwyca

Dziecko i pies mogą być świetnymi przyjaciółmi. Wystarczy, że zapamiętasz kilka zasad dotyczących tego, jak jedno na drugie przygotować. Ta kobieta zaczęła w świetny sposób wyjaśniać szczeniakowi, że niedługo w ich domu pojawi się ktoś nowy. Junie, na pewno będzie świetną starszą siostrą. Wiele osób ma wątpliwości co do tego, jak będą zachowywać się ich zwierzęta po tym, jak w domu pojawi nowy mały człowiek. Ta ciężarna wpadła na dobry sposób na oswojenie swojego szczeniaczka z myślą, że już niedługo nie będzie najmniejszym i najbardziej uroczym stworzeniem w domu. Zupełnie tak jak dziecku, przestawiła mu wizję posiadania „rodzeństwa”, żeby upewnić się, że dziecko i pies będą się dobrze dogadywać.

Kot
04.11.2019 20:58 Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni

Kotka, której historia wzrusza do łez, wykazała się ogromnym sercem i empatią. Czyn, na który się zdobyła, zasługuje na gromkie brawa i lawinę pochwał! Nic dziwnego, że gdy zdjęcia kotki obiegły internet, rozkochała w sobie miliony ludzi na całym świecie. Jak wiadomo psy i koty pochodzą z dwóch różnych światów. Wszyscy wiedzą jednak także o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Kotka, o której chcemy wam dziś opowiedzieć, jest tego idealnym dowodem. To, co zrobiła, niesamowicie nam zaimponowało!

dzieci
19.09.2019 16:07 Dzieci powiedziały mamie, że w ich pokoju żyje dziwne zwierzę. Nie wierzyła

Dzieci powiedział mamie, że w ich pokoju żyje jakieś dziwne zwierzę. Kobieta nie wierzyła, była przekonana, że to tylko wytwór ich wyobraźni. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Dzieci nie kłamały. Dzieci często opowiadają dość nietypowe historie i większość z nich odbierana jest jako niewinne kłamstwo. Taka też wydawała się ta historia, kiedy dwie córki poinformowały matkę, że w ich pokoju jest jakieś dziwne zwierzę.