Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 04.11.2019 20:58

Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni

Kot
instagram.com @lanlan731

Kotka, której historia wzrusza do łez, wykazała się ogromnym sercem i empatią. Czyn, na który się zdobyła, zasługuje na gromkie brawa i lawinę pochwał! Nic dziwnego, że gdy zdjęcia kotki obiegły internet, rozkochała w sobie miliony ludzi na całym świecie.

Jak wiadomo psy i koty pochodzą z dwóch różnych światów. Wszyscy wiedzą jednak także o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Kotka, o której chcemy wam dziś opowiedzieć, jest tego idealnym dowodem. To, co zrobiła, niesamowicie nam zaimponowało!

Kotka przygarnęła szczeniaka

Może się wam to wydawać niewiarygodne, ale pod swoje skrzydła postanowiła przygarnąć… małego szczeniaczka. Tak, dobrze widzicie!

Kiedy 5-miesięczny szczeniak Bobby trafił do schroniska Michigan Humane Society byli przerażeni. Okazało się, że jego matka kilka dni po porodzie zmarła po potrąceniu przez samochód. Szczeniaczek potrzebował więc opieki, aby móc się prawidłowo rozwijać.

Kotka

Kotka zgodziła się zaopiekować się szczeniaczkiem.

Wolontariusze, którzy zajmowali się psiakiem robili wszystko, aby znaleźć mu nową mamę i otoczyć go odpowiednią opieką. Nagle w ich głowach narodził się pewien pozornie szalony plan. Rozwiązanie było genialne, lecz ryzykowne!

Szczeniak okazał się prawdziwym szczęściarzem

Wolontariusze postanowili, że nową matką psiaka zostanie… kotka Gwen. Tak się składa, że kicia sama niedawno urodziła. Do wykarmienia więc miała 5 kociątek. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dołączenie Bobby’ego do tej rodziny będzie rozwiązaniem idealnym!

Wolontariusze się nie mylili. Kotka otoczyła szczeniaczka wyjątkową opieką. Pozostałym członkom kociej rodziny, nowy, nieco inny od reszty braciszek zupełnie nie przeszkadzał. Przyjęli go z otwartymi ramionami.

– Pomagamy im w potrzebach medycznych. Będą pod naszą opieką, dopóki nie osiągną wystarczającej dojrzałości, by znaleźć kochające domy – wspominają wolontariusze na temat adopcji.

Mamy nadzieję, że słodkie maluchy znajdą szczęśliwy dom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka

Kotka otoczyła szczeniaczka mnóstwem miłości i uczucia.

Kotka

Pozostali członkowie rodziny również go pokochali!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski produkt na czarnej liście żywności. Eksperci przestrzegają przed jedzeniem jednego typu mięsa
  2. Rodzice jej chłopaka zaproponowali Ani ogromne pieniądze. Wszystko po to, by odeszła od ich syna
  3. Dziennikarka TVP przed laty została zamordowana przez własną córkę. Zbrodnia wstrząsnęła Polską lat 80-tych
  4. Jej małe córeczki walczyły o życie. Matka w tym czasie prostytuowała się za pieniądze
  5. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie

Źródło: ritley.com