Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 11.02.2020 13:33

Mama chciała sprawdzić, czy jej córeczka śpi. Zobaczyła psa w jej łóżku i zamarła

kamera
youtube.com Steeza Rose

Córka była w swoim pokoju, a zatroskana mama chciała sprawdzić, czy dziecko już śpi. Kiedy weszła do pokoju, zastała widok, którego nigdy by się nie spodziewała. Widok sprawił, że niemalże natychmiast chwyciła za telefon. Odkryciem, którego dokonała, podzieliła się w sieci. Wszystko nagrała.

Pewna ciężarna kobieta martwiła się o to, w jaki sposób czworonóg przyjmie nowego członka rodziny, który lada moment miał pojawić się na świecie. To zupełnie zrozumiale. Przecież do tej pory to futrzany czworonóg był jej oczkiem w głowie, któremu poświęcała całą uwagę. Wystarczyło zaledwie kilka dni po powrocie ze szpitala, aby poznała odpowiedzieć na dręczące ją pytanie. Kiedy zobaczyła psa w łóżeczku córeczki, zamarła.

Mama chciała sprawdzić, czy córka śpi

Kristin, mieszkanka Karoliny Północnej, która jakiś czas temu zaadoptowana suczkę o imieniu Raven, pokochała ją całym sercem. W mgnieniu oka stała się jej pupilkiem, którego strzegła i chroniła na każdym kroku. Wiadomość o ciąży była spełnieniem jest najskrytszych marzeń. Obawiała się jednak o reakcję psiaka, który do tej pory nie miał zbyt wielu okazji do obcowania z maluchami.

Pewna wieczoru przeżyła prawdziwe chwile grozy. Pomimo usilnych prób nie mogła zlokalizować swojego zwierzaka. Obawiała się, że uciekł. W jej głowie zaczęły pojawiać się same najczarniejsze scenariusze. Kiedy weszła do pokoju, w którym spała jej córka, wszystko stało się jasne.

Dziecko i pies

Widok, który zastała Kristin nie pozostawia żadnych wątpliwości. Zobaczyła bowiem Raven leżącą w łóżeczku jej córki. Zarówno pies, jak i córka przykryci byli różową kołderką. Przyjaciele odwróceni byli do siebie plecami i słodko spali.

Widok rozczulił kobietę do tego stopnia, że postanowiła wszystko nagrać. Takich odkryć nie dokonuje się przecież codziennie. To zupełnie zrozumiała, że wideo w mgnieniu oka osiągnęło zatrważającą liczbę 6 milionów wyświetleń. Mama ma teraz prawdziwy powód do dumy. Taki psiak jest marzeniem większości z nas.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Ogromny pies jest zakochany w adoptowanym kotku. Nie opuszcza malucha na krok
  4. Myślał, że ktoś podrzucił mu na trawnik karton pełen szczeniaków. Prawda okazała się inna
  5. Mops myślał, że nikt na niego nie patrzy. Wszystko nagrała ukryta kamera
  6. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami
Tagi: córka mama pies
Powiązane