Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziecko i pies? Ciężarna kobieta tłumaczy psu, że jest w ciąży, jego reakcja zachwyca
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 10.11.2019 17:26

Dziecko i pies? Ciężarna kobieta tłumaczy psu, że jest w ciąży, jego reakcja zachwyca

suczka
Fot. fot.youtube.com/Animal Planet

Dziecko i pies mogą być świetnymi przyjaciółmi. Wystarczy, że zapamiętasz kilka zasad dotyczących tego, jak jedno na drugie przygotować. Ta kobieta zaczęła w świetny sposób wyjaśniać szczeniakowi, że niedługo w ich domu pojawi się ktoś nowy. Junie, na pewno będzie świetną starszą siostrą.

Wiele osób ma wątpliwości co do tego, jak będą zachowywać się ich zwierzęta po tym, jak w domu pojawi nowy mały człowiek. Ta ciężarna wpadła na dobry sposób na oswojenie swojego szczeniaczka z myślą, że już niedługo nie będzie najmniejszym i najbardziej uroczym stworzeniem w domu. Zupełnie tak jak dziecku, przestawiła mu wizję posiadania „rodzeństwa”, żeby upewnić się, że dziecko i pies będą się dobrze dogadywać.

Urocza reakcja szczeniaczka

Stephania postanowiła przeprowadzić ze swoim psem poważną rozmowę. Na całe szczęście, nagrała ją i wrzuciła na YouTuba. Co świat by począł, gdyby ograbiono nas z tego uroczego widoku? — Hej, hej, Junie, muszę z tobą porozmawiać — powiedziała kobieta szczeniakowi.

dziecko i pies

Urocza reakcja szczeniaczka zdobyła sobie serca Interneutów.

Chociaż ciężko było pieskowi usiedzieć w jednym miejscu, w końcu wysłuchał, co ma mu do powiedzenia pani. Na początku był zdezorientowany, ale w końcu przekonał się do pomysłu posiadania „rodzeństwa w domu„. — Mam w brzuszku dzidziusia, twoją małą siostrzyczkę — powiedziała Stephanie. Dziecko i pies na pewno się dogadają.

Dziecko i pies — dobry pomysł?

Dziecko i pies w jednym domu to bardzo dobry pomysł! To prawda, nam pewnie doda to trochę roboty, ale wyniknie z tego wiele korzyści dla naszego dziecko. Badania wskazują na to, że dzieci, które wychowują się ze zwierzętami, są bardziej empatyczne i łatwiej nawiązują kontakty z innymi ludźmi. Poza tym takie dzieci od małego uczą się odpowiedzialności za siebie i innych.

ZOBACZ REAKCJĘ SZCZENIACZKA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Coraz więcej Polaków marzy o bardzo zadziwiającym „gadżecie”. Biznes zaczyna kwitnąć
  2. Lwica z całej siły rzuciła się na mężczyznę i powaliła go na ziemię. Finał nagrania jest zupełnie inny, niż można by się spodziewać
  3. Suczka z depresją spędziła w schronisku kilka lat. W pewnym momencie poczuła znajomy zapach
  4. Pies ujadał tak głośno, że sąsiedzi zadzwonili na policję. Nie wiedzieli, że dzięki temu ocalą życie
  5. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: Stephania Sayler/YouTube

Tagi: dziecko mama pies