Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Dziewczynka

Dziewczynka

Dziecko
25.03.2020 21:55 Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem

Dziecko i ogromny pies mieszkali pod jednym dachem. Kiedy czworonóg zbliżył się do 2-latki, wydarzyło się coś, czego raczej ciężko się spodziewać. Zdumieni widokiem rodzice, niemalże natychmiast chwycili za telefon. Kiedy nagranie z udziałem tej dwójki wyciekło do sieci, stało się prawdziwym hitem! Czworonóg i dziecko to jedno z tych połączeń, które zawsze bawi do łez. Problemy zaczynają się, kiedy maleńka 2-latka ze wszystkich sił stara się wychować o wiele większego i silniejszego od siebie psiaka. To może zakończyć się tylko w jeden sposób zrozumiałe jest więc, że rodzice natychmiast chwycili za telefon, a ich poczynania uwiecznili na nagraniu. Dziecko i ogromny pies Dziecko postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i wychować ogromnego psiaka, który od jakiegoś czasu mieszkał pod ich dachem. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale 2-latka w języku, który najprawdopodobniej zrozumiały jest tylko dla niej samej, wydawała komendy ogromnemu i silnemu czworonogowi. Pomimo tego, że zwierzak początkowo zupełnie nie rozumie, czego młodsza domowniczka od niego oczekuje, po chwili zupełnie zmienia swoje nastawienie. Wszystko za sprawą przysmaku, który mama wręczyła malutkiej psiej treserce. Zwierzak w mgnieniu oka zrozumiał, że dziewczynka nakazała mu siadać… a ten niczym potulny baranek spełnił jej oczekiwania. W końcu czego się nie robi dla ulubionego smakołyku! Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny Kwarantanna w Polsce zostanie zaostrzona. Kolejne sklepy i miejsca zamknięte dla obywateli Wakacje mogą zostać skrócone. Jest oficjalne stanowisko Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jak sprawić, by pies i dziecko zostali przyjaciółmi? Wbrew pozorom to prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że zaczną spędzać w swoim towarzystwie nieco więcej czasu. Dorośli powinni nauczyć dziecka właściwego postępowania z czworonogiem i zadbać o to, by zwierzak był odpowiednio przygotowany i wytresowany. Gwarantujemy, że wówczas nawet największy pies nie będzie dla pociechy żadnym zagrożeniem. Gołym okiem widać, że odpowiednie wyszkolenie psiaka jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Pomimo tego, że zupełnie bezbronna dziewczynka, zaczyna mu rozkazywać… pies przyjmuje to z godnością i należytym szacunkiem! ZOBACZ NAGRANIE: Dziewczynka poskromiła ogromnego psiaka.

dziewczynka
06.03.2020 22:41 Dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Nie do uwierzenia, co stało się po chwili

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. To, co stało się później, jest nie do uwierzenia. Sprawdź, jakie zakończenia ma ta historia. Wszystko zostało nagrane. Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów!

kot i dziecko
29.02.2020 12:03 Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę

Kot i dziecko nie zawsze bywa dobrym połączeniem. Starsze koty często nie mają cierpliwości do dzieciaków, a maluchy nie mają odpowiedniego wyczucia, które zapewniłoby, że nie zrobią swoim towarzyszom zabaw krzywdy. To oczywiście nie jest regułą. Bywają również takie pary, które dogadują się znakomicie. Ta historia jest o jednej z nich. Chociaż szerzej znana jest terapia z zastosowaniem innych zwierząt, takich jak psy lub konie, koty również mogą świetnie sprawdzić się w tej roli. Rasą, która bardzo dobrze radzi sobie w roli terapeuty są Main Coony, ze względu na to, że są dużo bardziej niż inne koty, towarzyskie. Kot i dziecko mogą zatem nie tylko być świetnymi przyjaciółmi — może to być wręcz lecznicze.

kot
12.01.2020 17:55 Dziewczynka trzymała w ramionach swojego umierającego kota. Śpiewała mu ostatnią piosenkę

Kot umierał na rękach dziewczynki, która go bardzo kochała. Nie potrafiła zrozumieć, że jej ukochanego przyjaciela zaraz nie będzie. Postanowiła ostatni raz pokazać mu, że jest najwspanialszy na świecie. Odejście najlepszego przyjaciela jest zawsze niezwykle bolesne. Śmierć osoby z rodziny, kogoś bliskiego, a także zwierzaka wiąże się z poczuciem niezrozumiałej pustki. Przez długi czas nie rozumiesz, że tego kogoś już nie ma, mimo że wydaje się to abstrakcją — tak po prostu jest.

Dziewczynka
29.12.2019 13:07 Każdego dnia przychodziła do schroniska, by opiekować się psami. Zmieniła ich życie

Dziewczynka każdego dnia przychodziła do pobliskiego schroniska dla zwierząt. Jej codziennie wizyty diametralnie zmieniły życie porzuconych i osamotnionych psiaków. Kiedy nagranie dokumentujące wspaniałomyślne poczynania psiej superbohaterki obiegły sieć, Internauci nie potrafili pohamować zachwytu. Jej zachowanie jest niewiarygodne. Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają psy. W takim duecie zabawy i psoty mogłyby trwać w nieskończoność. A co jeśli rodzice pomimo próśb nie zamierzają zgodzić się na adopcję lub zakup czworonożnego przyjaciela? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest oczywiście… odwiedzanie pobliskich schronisk. Zwierzaki, znajdujące się w przytułkach naprawdę potrzebują uwagi, czułości i odrobiny zainteresowania.

dziewczynka
18.12.2019 21:38 Dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. To, co stało się później, jest nie do uwierzenia

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. To, co stało się później jest nie do uwierzenia. Sprawdź, jakie zakończenia ma ta historia. Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów!

dziewczynka
26.11.2019 09:32 Dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. To, co stało się później, jest nie do uwierzenia

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. To, co stało się później jest nie do uwierzenia. Sprawdź, jakie zakończenia ma ta historia. Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów!

dziewczynka
24.11.2019 10:43 Dziewczynka sama odebrała poród owcy. 3-latka doskonale wiedziała, co ma robić

Dziewczynka wykazała się niesamowitą zdolnością. Podczas karmienia owiec z mamą zauważyła, że jedna z nich rodzi. Trzylatka sama odebrała poród i doskonale wiedziała, co ma robić. Słodkie nagranie zostało udostępnione w Internecie. Trzyletnia dziewczynka mieszka na gospodarstwie rolnym ze swoimi rodzicami. Tam na co dzień ma kontakt z krowami, kozami, świniami i właśnie owcami. Jednego ranka udało jej się samej odebrać poród i przywitać na świecie baranka.

Labrador
23.10.2019 22:33 Labrador rzucił się na twarz 9-latki. Założono jej 230 szwów

Labrador rzucił się na 9-letnią dziewczynkę. Po ataku jej twarz była zmasakrowana, a dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Aż trudno uwierzyć, do czego zdolne są rozwścieczone czworonogi. Dodajmy jeszcze, że na ten moment na buzi znajduje się aż 230 szwów. Widok ten jest przerażający. W trakcie tragicznego zajścia dziewczynka bawiła się na swoim podwórku razem z braćmi i kuzynostwem. Labrador w tym czasie przebywał uwiązany na posesji sąsiadów. Kiedy udało mu się oswobodzić, wpadł w prawdziwy szał. Dziewczynka cudem uniknęła śmierci.

Kot i dziecko
07.10.2019 13:15 Dziewczynka, która straciła rękę dostała kotka z amputowaną łapką. Szybko stali się nierozłączni

Kot i dziecko to połączenie na medal. A potwierdzeniem tych słów jest historia, która pragniemy wam dziś opowiedzieć. Kiedy nasza mała bohaterka straciła rękę, rodzice postanowili zrobić jej prezent, który, chociaż odrobinę ulży jej w cierpieniu. Tym samym zyskała najlepszego przyjaciela! Koty pomimo swojej samodzielności i niezależności potrafią stać się najlepszym przyjacielem człowieka. To właśnie one będą obok, kiedy naprawdę ich potrzebujemy. Szczególnie kiedy nas i futrzanego przyjaciela łączy wspólna historia. Tak jak było i tym razem.

dlaczego pies goni swój własny ogon
31.08.2019 16:41 Dziewczynka przez kilkanaście dni błąkała się po lesie. Przeżyła tylko dzięki swojemu towarzyszowi

Dziewczynka, która mieszka z mamą w syberyjskiej wiosce, postanowiła udać się do sąsiedniej miejscowości, by odwiedzić swojego ojca. Dlaczego 3-latka pokonywała tę odległość sama, nie wiadomo. Dziecko o mało nie zginęło w syberyjskiej dziczy, pełnej niebezpiecznej zwierzyny. Uratował ją dzielny towarzysz. Karina Chikitova to niesamowite dziecko, które zostało ochrzczone przez Internautów jako „dziewczynka-Mowgli”. Przeżyła sama w syberyjskim lesie przez 11 dni. Rodzice i cała okolica poszukiwała jej w panice. Po kilku dniach wszyscy zaczęli tracić nadzieję na to, że dziewczynka kiedykolwiek się znajdzie. Na całe szczęście przez cały czas był z nią dzielny kompan. Jej szczeniak nie tylko ogrzewał ją przez cały ten czas, ale też szczekaniem odstraszał dzikie zwierzęta.

kot
29.08.2019 12:15 Dziewczynka trzymała w ramionach swojego umierającego kota. Śpiewała mu ostatnią piosenkę

Kot umierał na rękach dziewczynki, która go bardzo kochała. Nie potrafiła zrozumieć, że jej ukochanego przyjaciela zaraz nie będzie. Postanowiła ostatni raz pokazać mu, że jest najwspanialszy na świecie. Odejście najlepszego przyjaciela jest zawsze niezwykle bolesne. Śmierć osoby z rodziny, kogoś bliskiego, a także zwierzaka wiąże się z poczuciem niezrozumiałej pustki. Przez długi czas nie rozumiesz, że tego kogoś już nie ma, mimo że wydaje się to abstrakcją — tak po prostu jest.

dziewczynka
28.08.2019 15:56 Dziewczynka marzyła o kotku. Gdy znalazła go w pokoju, nie mogła pohamować łez

Dziewczynka marzyła o kotku, ale nie spodziewała się, że kiedykolwiek jej rodzice się na niego zgodzą. Każdy z nas pamięta prośby i obietnice, które składał, aby tylko dostać wymarzone zwierzątko — rybkę, chomika, pieska lub kotka. Pewnego dnia przychodzi wyczekiwany moment i nasze prośby zostają wysłuchane. Widzimy swojego pupila i nie możemy powstrzymać szczęścia, jednak reakcja tej dziewczynki przebija znane dotąd pierwsze spotkania z nowym zwierzakiem.

mama
28.08.2019 12:42 Dzikie zwierzę rzuciła się na dziewczynkę. Po 13 latach przeszła operację plastyczną

Dzikie zwierzę drastycznie rozszarpało twarz małej dziewczynki. To wstrząsające wydarzenie sprawiło, że przez długie lata była ona wyśmiewana i szykanowana. Jej rówieśnicy drwili z niej i nie rozumieli, dlaczego wygląda inaczej niż oni. Po 13 latach przeszła operację plastyczną, która całkowicie zmieniła jej życie! Kiedy Charlotte Ponce miała trzy miesiące, przeżyła prawdziwy horror. Za każdym razem, kiedy tylko spojrzała w lustro przypominała sobie o dramatycznej sytuacji, którą przeżyła przed laty. Wydarzenie to przemieniło jej życie w prawdziwy koszmar.