Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem
Redakcja Świat Zwierząt
Redakcja Świat Zwierząt 25.03.2020 21:55

Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem

Dziecko
screen z nagrania YouTube

Dziecko i ogromny pies mieszkali pod jednym dachem. Kiedy czworonóg zbliżył się do 2-latki, wydarzyło się coś, czego raczej ciężko się spodziewać. Zdumieni widokiem rodzice, niemalże natychmiast chwycili za telefon. Kiedy nagranie z udziałem tej dwójki wyciekło do sieci, stało się prawdziwym hitem!

Czworonóg i dziecko to jedno z tych połączeń, które zawsze bawi do łez. Problemy zaczynają się, kiedy maleńka 2-latka ze wszystkich sił stara się wychować o wiele większego i silniejszego od siebie psiaka. To może zakończyć się tylko w jeden sposób zrozumiałe jest więc, że rodzice natychmiast chwycili za telefon, a ich poczynania uwiecznili na nagraniu.

Dziecko i ogromny pies

Dziecko postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i wychować ogromnego psiaka, który od jakiegoś czasu mieszkał pod ich dachem. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale 2-latka w języku, który najprawdopodobniej zrozumiały jest tylko dla niej samej, wydawała komendy ogromnemu i silnemu czworonogowi.

Pomimo tego, że zwierzak początkowo zupełnie nie rozumie, czego młodsza domowniczka od niego oczekuje, po chwili zupełnie zmienia swoje nastawienie. Wszystko za sprawą przysmaku, który mama wręczyła malutkiej psiej treserce. Zwierzak w mgnieniu oka zrozumiał, że dziewczynka nakazała mu siadać… a ten niczym potulny baranek spełnił jej oczekiwania. W końcu czego się nie robi dla ulubionego smakołyku!

  1. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  2. Kwarantanna w Polsce zostanie zaostrzona. Kolejne sklepy i miejsca zamknięte dla obywateli
  3. Wakacje mogą zostać skrócone. Jest oficjalne stanowisko Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Jak sprawić, by pies i dziecko zostali przyjaciółmi?

Wbrew pozorom to prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że zaczną spędzać w swoim towarzystwie nieco więcej czasu. Dorośli powinni nauczyć dziecka właściwego postępowania z czworonogiem i zadbać o to, by zwierzak był odpowiednio przygotowany i wytresowany.

Gwarantujemy, że wówczas nawet największy pies nie będzie dla pociechy żadnym zagrożeniem. Gołym okiem widać, że odpowiednie wyszkolenie psiaka jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Pomimo tego, że zupełnie bezbronna dziewczynka, zaczyna mu rozkazywać… pies przyjmuje to z godnością i należytym szacunkiem!

ZOBACZ NAGRANIE:

Dziewczynka poskromiła ogromnego psiaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  2. Kotek wszedł w kałużę farby. Niechcący udekorował cały dom
  3. Miejska kamera nagrała, jak mężczyzna krzywdzi psa na ulicy. Media nagłośniły sprawę
  4. Niemowlę nie mogło zasnąć. Z pomocą przyszedł kot, zrobił coś uroczego

Źródło: bright-side.life.pl