Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Nie do uwierzenia, co stało się po chwili
Marta Kulik
Marta Kulik 06.03.2020 22:41

Dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Nie do uwierzenia, co stało się po chwili

dziewczynka
screen YouTube

Dziewczynka została otoczona przez sześć pitbulli. To, co stało się później, jest nie do uwierzenia. Sprawdź, jakie zakończenia ma ta historia. Wszystko zostało nagrane.

Pitbull to rasa, która dla wielu ludzi jest synonimem agresji. Wygląd tych psów zdecydowanie częściej budzi podejrzenia, niż wywołuje uśmiech na twarzy. Ta dziewczynka okazała się jednak prawdziwym zaklinaczem psów!

Dziewczynka i sześć pitbulli

Kiedy czteroletnia dziewczynka weszła do kuchni, nagle ze wszystkich stron zbiegły się psy. Nie były to łagodne, niegroźne yorki, czy inne maleństwa takie jak chihuahua, ale pitbulle.

Psy stanowiły bardzo liczną grupę. Było ich aż sześć. Naprzeciw nich stała jedna, osamotniona dziewczynka. Na szczęście psy doskonale ją znały, a ona umiała z nimi postępować!

Wejście czterolatki do kuchni oznaczało dla psów nic innego jak porę karmienia. Oczywiście, to nie dziewczynka była daniem głównym. Psy doskonale znały tę małą i prędzej zagryzłyby kogoś w jej obronie, niż same się na nią rzuciły.

W materiale wideo, który obejrzało już ponad dziesięć milionów osób widać, jak czterolatka zostaje otoczona przez kochające ją psy i zaczyna je karmić. Każdemu po kolei daje przeznaczoną dla niego porcję.

Dziewczynka zdaje się posiadać niesamowity dar obchodzenia się ze zwierzętami. To prawdziwa zaklinaczka psów. Nic dziwnego, że filmik robi taką furorę w sieci.

  1. Mops i australijski pies pasterski zostali rodzicami. Ich szczeniak ma niezwykłą barwę i wielkość
  2. Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki
  3. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie

Psy słuchają dziewczynki

Pitbulle słuchają każdej jej komendy, a co najciekawsze, żaden z nich się nie wyrywa. Każdy spokojnie i cierpliwie czeka, aż czterolatka poda mu przeznaczoną dla niego porcję.

Najzabawniejsze, że dla czteroletniej dziewczynki, karmienie pitbulli to świetny sposób na naukę liczenia. Na wideo, które podbiło serca milionów ludzi na całym świecie, można usłyszeć, jak dziewczynka, wydzielając porcję każdemu z psów, liczy na głos, który to już z kolei, jednocześnie pilnując, by wszystkie dostały swoją porcję i przyswajając sobie liczby, które już niedługo będą jej bardzo potrzebne w szkole.

To jeden z najsłodszych filmików z dziećmi i zwierzętami. Po raz kolejny został złamany stereotyp pitbulli, jako groźnych i niebezpiecznych psów. To wideo pokazuje, że dobrem, miłością i niewinnością, można złagodzić naturę każdego zwierzęcia.

ZOBACZ FILM:

Zobacz, jak dziewczynka karmi sześć pitbulli:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak wyjęty z bajek Disneya
  2. Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczenięta są pięknymi i niebezpiecznymi zwierzętami
  3. Odkrył, co jego dziewczyna robi z jego psem, gdy nie ma go w domu. Ukryta kamera zarejestrowała wszystko
  4. Właściciele psów lepiej usiądźcie. Prawda o waszych psach sprawi, że opadnie wam szczęka