Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dzikie zwierzę rzuciła się na dziewczynkę. Po 13 latach przeszła operację plastyczną
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 28.08.2019 12:42

Dzikie zwierzę rzuciła się na dziewczynkę. Po 13 latach przeszła operację plastyczną

mama
fot. facebook.com/haley.hassell

Dzikie zwierzę drastycznie rozszarpało twarz małej dziewczynki. To wstrząsające wydarzenie sprawiło, że przez długie lata była ona wyśmiewana i szykanowana. Jej rówieśnicy drwili z niej i nie rozumieli, dlaczego wygląda inaczej niż oni. Po 13 latach przeszła operację plastyczną, która całkowicie zmieniła jej życie!

Kiedy Charlotte Ponce miała trzy miesiące, przeżyła prawdziwy horror. Za każdym razem, kiedy tylko spojrzała w lustro przypominała sobie o dramatycznej sytuacji, którą przeżyła przed laty. Wydarzenie to przemieniło jej życie w prawdziwy koszmar.

Dzikie zwierzę rozszarpało dziewczynce twarz

Rodzina Charlotte miała w domu dość nietypowe zwierzątko. Był nim… szop pracz. Pewnego dnia rodzice zostawili trzymiesięczną Charlotte w kołysce z buteleczką mleka.

Niespodziewanie do kołyski wdarło się dzikie zwierzę i całkowicie rozszarpało twarz maleństwa. Najprawdopodobniej chodziło mu o mleko, które kapnęło na jej twarz… Wydarzenie to spowodowało, że Charlotte miała zupełnie zmasakrowane prawe ucho, nos oraz część wargi i policzka.

Wypadek sprawił, że rodzicom dziewczynki odebrano prawa rodzicielskie

Dramatycznie zdarzenie spowodowało, że zarówno Charlotte, jak i jej starszy brat trafili do rodziny zastępczej. Byli nimi ich bliscy krewni – Sharon i Tim Ponce.

Dziewczynka przez długie lata była obiektem drwin nie tylko ze strony rówieśników. Dorośli ludzie również nie mogli powstrzymać zdumienia nad niecodziennym wyglądem Charlotte.

Incydent sprawił, że Charlotte zupełnie straciła pewność siebie, miała problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, a finalnie popadła w depresję.

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda

Przez ostatnie 5 lat znany i ceniony doktor, Koongkrit Chaiyaste robił co mógł, aby zrekonstruować twarz dziewczynki.

Ostatnia operacja była dla niej szczególnie ważna. To właśnie wtedy miało spełnić się jej marzenie. Chirurdzy wzmacniali jej ucho tkanką z brzucha, dzięki czemu dziewczynka będzie mogła nosić kolczyki! Nie bez przyczyny przez tak długi czas sumiennie kolekcjonowała biżuterię. W głębi duszy od zawsze wierzyła, że ten moment w końcu nadejdzie!

W trakcie tej samej operacji lekarze dodatkowo użyli pobranej wcześniej tkanki, aby uzupełnić i skorygować górną wargę i policzki. Nadanie im kształtu zupełnie zmieniło wygląd Charlotte!

– Musiała wiele zaakceptować, ale nigdy nie płakała ani nie stwarzała problemów – czytamy na stronie dailychasers.com wypowiedź lekarza dziewczynki.

Charlotte z dnia na dzień zyskuje pewność siebie

Z każdą kolejną operacją dostrzec można znaczącą poprawę nie tylko w wyglądzie fizycznym dziewczynki. Charlotte coraz częściej się uśmiecha, chętniej rozmawia z obcymi i jest pozytywnie nastawiona do świata.

Co więcej, obiecała sobie, że w przyszłości zostanie inżynierem biomedycznym, aby móc pomagać ludziom, którym tak jak jej brakuje którejś z części ciała.

Charlotte jest niezwykle dzielną osobą, która w przeszłości przeżyła prawdziwy koszmar. Każdemu życzymy takiej determinacji i siły walki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dzikie zwierzę

Dzikie zwierzę zupełnie zniszczyło twarz dziewczynki.

Dzikie zwierzę

Dziewczynka przeszła szereg operacji plastycznych, które pomogły jej zyskać utracona pewność siebie.

Dzikie zwierzę

Dziewczynka coraz chętniej się uśmiecha!

Dzikie zwierzę

Taka przemianę przeszła Charlotte. Operacje plastyczne naprawdę potrafią działać cuda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Kierowca postanowił walczyć z dziurami w drogach w pomysłowy sposób. Użył do tego… lalek
  3. Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Zawartość jej żołądka zaskoczyła wszystkich
  4. 12-latka z Bielska-Białej urodziła dziecko. Władze szpitala ostro zareagowały
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego