Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Dzień Psa

Dzień Psa

Święto obchodzone przez czworonogów. W przypadku światowego dnia psa przypada na 1 lipca, jednak nie należy go mylić z Międzynarodowym Dniem Psa. Drugie święto obchodzone jest nieco później, czyli 26 sierpnia. natomiast 25 października świętują wszystie kundelki.

Psy z okazji Dnia Psa
01.07.2023 12:16 Świętujemy Dzień Psa. Oto nasze redakcyjne psiaki. Ostrzegamy! To galeria, w której możesz się zakochać

Nie bez powodu mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. O prawdziwości tego stwierdzenia przekonujemy się od wieków. W geście podziękowania czworonożnym stworzeniom merdającym ogonem ustalono Dzień Psa. Święto to obchodzimy 1 lipca. Tego dnia zachęcamy do zapoznania się z naszymi redakcyjnymi pupilami!

Zwierzęta naszych Czytelników
01.07.2023 11:27 Dzisiaj Dzień Psa. Czytelnicy chwalą się swoimi pupilami, takie psie piękności macie pod swoim dachem!

W końcu przyszedł czas świętowania dla naszych najlepszych przyjaciół. 1 lipca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Psa! Z tej okazji poprosiliśmy naszych Czytelników o wysłanie zdjęć Waszych pupili. Każda fotografia jest wyjątkowa, postaramy się pokazać chociaż część tej przepięknej społeczności. Mamy nadzieję, że oglądanie tych czworonogów dostarczy Ci tak dużo radości, jak nam! 

Market Lidl
26.06.2023 12:00 Lidl ze specjalną ofertą na Dzień Psa, znajdziemy tam nie tylko zabawki. Ceny kuszące, spraw pupilowi prezent

Zbliża się wielki dzień dla wszystkich szczekających czworonogów. W najbliższą sobotę, 1 lipca jest Dzień Psa. Święto to w naszym kraju jest obchodzone dopiero od szesnastu lat, jednak z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Głównym celem tej inicjatywy jest docenienie najlepszego przyjaciela człowieka oraz uhonorowanie tych czworonogów, które na co dzień pracują dla dobra społeczeństwa. Warto wykorzystać ten wyjątkowy czas i postarać się, żeby pupile zostały przez nas rozpieszczone bardziej niż zwykle.

dzień kundelka
24.03.2022 18:59 Nie zapomnij przygotować psa na 25 października. Wielkie święto już dzisiaj

Dzień kundelka to święto ogromnej liczby zwierzaków. Choć zamysłem jest celebracja różnorodnych psiaków nierasowych, często przebijają się też poważniejsze wątki. O ile każdy właściciel takiego czworonoga powinien w tym dniu nakarmić go samymi przysmakami i zabrać na długi spacer, warto pamiętać o tysiącach takich futrzaków przebywających w schroniskach. Im też należy się ciepło i opieka. W tym dniu szczególnie wiele mówi się o sytuacji zwierząt bezpańskich. To właśnie kundelki są najczęściej porzucanymi psami w Polsce.

BeFunky-collage - 2021-08-26T192615.691
24.03.2022 18:44 Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Jak święto obchodzą celebryci?

Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji na całym świecie organizowane są różne akcje i obchody. To najlepsza okazja, by zwiększać świadomość ludzi dotyczącą potrzeb zwierząt, zasad opieki nad nimi, a także pomagać organizacjom, które na co dzień zajmują się ratowaniem psów z opresji. Także celebryci włączyli się w obchody tego święta.Dziś instagramowe konta wielu gwiazd zaroiły się od niezwykłych zdjęć. Tym razem królują na nich czworonożni pupile - pieski!

BeFunky-collage - 2021-08-26T185008.581
24.03.2022 18:44 Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Czytelnicy Świata Zwierząt wyznają, za co kochają psy

Dziś cały świat świętuje Międzynarodowy Dzień Psa. Choć pieski towarzyszą ludziom od tysięcy lat, to swoje międzynarodowe święto mają od niedawna. W tym niezwykłym dniu publikujemy zdjęcia i komentarze, nadesłane do redakcji Świata Zwierząt przez naszych Czytelników w odpowiedzi na nasze pytanie: za co kochacie swoje psy?Międzynarodowy Dzień Psa to święto wymyślone i spopularyzowane przez amerykańską ekspertkę ds. zwierząt domowych, Colleen Paige. Colleen uchodzi za zaklinaczkę psów, znawczynię ich duszy. Doradzała w kwestiach opieki nad czworonogami gwiazdom, a nawet prezydentom. Użyła swej popularności i wpływów, by rozszerzyć ideę święta psów na cały świat.

Dzień Psa
24.03.2022 18:43 Dziś pieski mają swoje święto. Czytelnicy Świata Zwierząt sfotografowali swoje pociechy, jest na co popatrzeć

Kochani! Zalaliście nas uroczymi zdjęciami i jesteśmy zachwyceni, że sprawiliście swoim zwierzakom tak radosne obchody Dnia Psa. Oby każdy dzień był tak dobry dla każdego psiaka. Dzień Psa powoli dobiega końca. Czytelnicy Świata Zwierząt jak zwykle nie zawiedli. Na naszą prośbę przesłali zdjęcia, na których widać, jak ich pupile świętują Dzień Psa.

psina
24.03.2022 18:43 Polacy masowo porzucają zwierzęta przed wakacjami. Aktywiści: „To przestępstwo"

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce ogłosiło poruszający apel do wszystkich Polaków. Okazuje się, że straszna praktyka porzucania zwierząt przed wakacjami nadal jest popularna w naszym kraju.Aktywiści TOZ opublikowali na Facebooku poruszający wpis, w którym poruszają bardzo przykry temat.

Dzień Psa
24.03.2022 18:43 Dziś obchodzimy Dzień Psa. Prezentujemy najlepsze pomysły na spędzenie święta z pupilem

1 lipca obchodzimy w całym kraju Dzień Psa! To święto ma już w Polsce długą tradycję i obfituje w wiele okolicznościowych wydarzeń oraz okazyjnych ofert. Jak spędzić Dzień Psa z ukochanym czworonogiem?Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Nic dziwnego, że ma swoje święto, a nawet dwa. 1 lipca świętujemy Dzień Psa w Polsce, a 26 sierpnia na całym świecie. Jaka jest geneza inicjatywy poświęconej czworonożnym przyjaciołom człowieka?

Dzień psa
01.07.2020 10:15 Dziś Dzień Psa. Kto pokaże swojego pupila?

ZOBACZ ZDJĘCIE:Dziś Dzień Psa. Czego życzycie kochanym czworonogom?Dziś Dzień Psa, nie możemy przejść obojętnie obok tak ważnego święta. Wszystkim czworonożnym przyjaciołom życzymy mnóstwa czułości i kochających właścicieli. Czekamy na zdjęcia waszych psiaków!Dzień Psa zdarza się tylko raz w roku. Jak zamierzacie spędzić to wspaniałe święto? Pokażcie nam swoje kochane czworonogi i dajcie znać, czego im życzycie. My mamy nadzieję, że każdy pies dostanie dzisiaj ogrom miłości, czułości i pysznych przysmaków. Czekamy na zdjęcia waszych pupili!