Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Jak święto obchodzą celebryci?
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:44

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Jak święto obchodzą celebryci?

BeFunky-collage - 2021-08-26T192615.691
Instagram.com @m_rozenek, @edytaherbus

Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Psa. Z tej okazji na całym świecie organizowane są różne akcje i obchody. To najlepsza okazja, by zwiększać świadomość ludzi dotyczącą potrzeb zwierząt, zasad opieki nad nimi, a także pomagać organizacjom, które na co dzień zajmują się ratowaniem psów z opresji. Także celebryci włączyli się w obchody tego święta.

Dziś instagramowe konta wielu gwiazd zaroiły się od niezwykłych zdjęć. Tym razem królują na nich czworonożni pupile - pieski!

Celebryci chwalą się swoimi pupilami

Nieczęsto mamy okazję podejrzeć, jak wygląda domowe życie piesków należących do gwiazd i sław. Czy żyją jak książęta i księżniczki w marmurowych budach? Czy raczej hasają na swobodzie po domach i ogrodach gwiazd?

Międzynarodowy Dzień Psa to jednak okazja, by uchylić rąbka tajemnicy. Szereg polskich sław podzieliło się dziś z fanami i fankami zdjęciami swoich pociech.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają całą sforę piesków, która rozwesela ich domowe życie. Zobaczcie zdjęcie pary i ich pociech!

Edyta Herbuś nie potrzebuje święta i cieszy się swoim pieskiem każdego dnia:

Janusz Chabior opublikował urocze zdjęcie swojego niesamowitego pieska Batmana. W jego imieniu złożył wszystkim pieskom życzenia dobrego i długiego życia. Miejmy nadzieję, że w kieliszku jest jednak woda.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoim fanom wielkie mnóstwo swoich czworonożnych pociech i zapewniła, że Międzynarodowy Dzień Psa będzie obchodzić hucznie!

A jak Wy obchodziliście dziś Międzynarodowy Dzień Psa? Napiszcie w komentarzach na naszym Facebooku!

Źródło: Instagram.com @m_rozenek, @edytaherbus, @januszchabior, @aga_wozniak_starak

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami