Swiatzwierzat.pl
Koty

youtube/Chloe kotka i kocięta

Tata kot poznaje nowo narodzonych członków rodziny. Nagranie ma 7 mln wyświetleń

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Pierwsze spotkanie rodziców z nowo narodzonym dzieckiem to z pewnością przełomowy i niezapomniany moment w życiu każdego człowieka, jak i zwierzęcia. Opiekunowie gromadki kotków szkockich postanowili udokumentować moment, w którym kocur został dopuszczony do swojego potomstwa. Aż trudno uwierzyć, jak potoczyło się to rodzinne zgromadzenie!

Fantastyczna reakcja kociego taty na spotkanie z jego kociętami została uwieczniona na filmie. Jego autorzy z pewnością nie podejrzewali, że wkrótce stanie się ono absolutnym hitem i zostanie wyświetlone ponad 7 milionów razy! Czas się przekonać, co w nim takiego wyjątkowego.

Poruszająca reakcja

Na filmie widzimy, że kot szkocki, który pierwszy raz został dopuszczony do swojej partnerki i malutkich kociąt, wydaje się z początku nieco zdumiony i onieśmielony. Z nieśmiałością zbliża się do posłania, na którym odpoczywa cała jego rodzina, nie mogąc doczekać się tego spotkania.

W tym momencie kluczowa okazuje się zachęta ze strony kotki Chloe. Dumna mama wstaje z łóżka i wyciąga łapę do swojego ukochanego Bonika, jak gdyby mówiąc: „Chodź, tato, spójrz na swoje małe dzieci. Zrobiliśmy je. Jesteśmy teraz rodziną!”.

Zatroskany kocur oczywiście rozpoznaje zapach swojej oblubienicy i postanawia obsypać ją pocałunkami i czułościami. Dzięki temu chwilę później przestaje się wahać i z radością zbliża do posłania, aby powąchać każdego ze swoich małych kociąt. Co za słodki widok!

Udaremniony przemyt zwierzęcia

Przemycał do Polski gatunek zagrożony wyginięciem. Zatrzymali go funkcjonariusze KAS

CZYTAJ DALEJ

Najsłodsza kocia para pod słońcem

Czy koty są zdolne do uczuć wyższych i potrafią zakochać się w innych zwierzakach? Eksperci przekonują, że stan romantycznego zakochania jest zarezerwowany wyłącznie dla ludzi, jednakże w kontekście domowych pupili można mówić o podobnej więzi emocjonalnej opartej na wzajemnym przywiązaniu i sympatii.

Naturalnie kocia "miłość" jest okazywana w nieco odmienny sposób, niż u ludzi - głównie poprzez wspólne ogrzewanie się, pielęgnację w postaci lizania, zabawę i zaspokajanie wzajemnego poczucia bezpieczeństwa. Jeśli zwierzaki wykonują powyższe czynności, to niezbity dowód na to, że wiele dla siebie znaczą.

Jak zapewniają autorzy filmów, kotka Chloe i kocur Bonik wspólnie opiekują się i wychowują swoje kocięta, a przy tym przynoszą sobie zabawki i wtulają się w siebie podczas drzemek. Ich śliczne kociaki miauczą i bawią się, a ich obecność wnosi do domu tylko radość i miłość.

Jeśli uwielbiasz oglądać puszyste mruczki w każdym wieku, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi filmami przedstawiającymi codzienne życie troskliwych rodziców i ich brzdący.

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się tym rozkosznym widokiem. Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

Koty

Kamera uchwyciła przezabawną scenę zazdrości. Mruczek nie pozwala kobiecie zawołać drugiego kota

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Opole

Koty

Właścicielka pseudohodowli przetrzymywała ponad 50 kotów. W końcu zostały interwencyjnie odebrane

Czytaj więcej >
OSP

Koty

Strażacy są u niej co miesiąc. Niezwykły problem mieszkanki Piątnicy

Czytaj więcej >

Koty

Makabryczne znalezisko w Wielkopolsce. Ktoś porzucił nowo narodzone kocięta przy placu zabaw

Czytaj więcej >
koty w ścianie

Koty

Dzień na budowie zmienił się w akcję ratunkową. Spod młota do burzenia sypały się... koty

Czytaj więcej >
Niezwykły mruczek

Koty

Romantyczny mruczek podbija serca internautów. Jest pokryty plamkami w nietypowym kształcie

Czytaj więcej >