Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Szczeniak chwiejnym krokiem podszedł do małej dziewczynki. Film hitem w sieci
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 12.04.2024 13:09

Szczeniak chwiejnym krokiem podszedł do małej dziewczynki. Film hitem w sieci

pies
fot. tiktok/harperdeeandbaileylee

Ten widok rozczuli was do granic możliwości. Czy może być coś słodszego niż szczeniaczek u boku niemowlaka? Nagranie, na którym piesek chwiejnym krokiem podszedł do małej dziewczynki, stało się hitem w sieci. Film w zawrotnym tempie zyskał milionowe odsłony.

Szczeniak pierwszy raz spotyka się ze swoją najmłodszą właścicielką

Michael i Asha Mealey pochodzą z Cleveland w USA i od roku 2023 są dumnymi rodzicami sześciorga dzieci, kiedy to na świat przyszła ich córeczka. Zaledwie kilka miesięcy po narodzinach Harper ich rodzina ponownie się powiększyła. Tym razem o niezwykle uroczego czworonoga. Bailey, bo tak ma na imię jest przedstawicielem rasy cavalier king charles spaniel.

Świeżo upieczeni rodzice są niesamowicie podekscytowani pierwszym spotkaniem tych dwóch małych istot. W końcu szczeniak nigdy wcześniej nie widział bobasa i odwrotnie. Ciekawi są reakcji obu stron. Czy pojawią się łzy, czy może radość? Całe spotkanie zostało sfilmowane na pamiątkę.

Posesja warta miliony, a na niej konający pies. Beza nie zasłużyła na taki los Po tym poznasz, że dzik szykuje się do ataku. Jak zareagować?

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Niezwykłe interakcja między szczeniakiem i dzieckiem

Gdy nadszedł czas zapoznania się najmłodszych członków rodziny, Michael postanowił uwiecznić całą sytuację za pomocą nagrania wideo. Szczeniak, mimo że jeszcze chwiejnym, to zdecydowanym krokiem podszedł do małej dziewczynki, która siedziała w tym czasie na podłodze. Widok rozczula co niemiara.

To bez wątpienia była miłość od pierwszego wejrzenia. Zdaje się, że piesek od razu zaufał Harper. Zwykle czworonogi najpierw obserwują i obwąchują nowe osoby. Tu nie było o tym mowy. Bailey natychmiast znalazł się na kolanach niemowlaka, próbując przytulić się do niego. Instynktownie wyczuł, że bobas nie ma złych zamiarów wobec niego. Herper również wyglądała na zachwyconą. Uważnie obserwowała zalotne i nieporadne wybryki pieska. Delikatnie, z wyczuciem smagała pupila po futrze swoimi malutkimi paluszkami. Widok z nagrania łapie za serce i porusza do łez.

Film z udziałem szczeniaka i niemowlaka stał się hitem w sieci

Internauci nie od dziś uwielbiają filmiki z udziałem małych dzieci i zwierząt. Nic w tym dziwnego, gdyż to niezwykle urokliwe obrazki, które w mgnieniu oka wprawiają nas w lepszy nastrój. Dowiedziono, że kadry te pozytywnie wpływają na działanie naszego mózgu. Oglądający takie materiały odczuwają spadek poziomu lęku, zdenerwowania czy smutku, oraz wzrost energii i szczęścia.

To krótkie wideo, opublikowane w mediach społecznościowych przez rodziców Herper i Baileyego stało się hitem w sieci. Nagranie jest niebywale urocze i zdecydowanie kwalifikuje się do tych, które wprawią was w dobry nastrój. Od momentu publikacji filmu wygenerował on ponad 20 milionów wyświetleń. Internauci ochoczo komentują wideo, rozpływając się z zachwytu. Zobaczcie sami.