Swiatzwierzat.pl
suczka

youtube/Viktor Larkhill

Suczka całe życie spędziła przykuta do ściany. Kiedy ją uratowano popłakała sie

28 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Bezbronna suczka przez wiele lat nie zaznała miłości, troski, opieki. Kiedy była mała przykuto ją łańcuchem do ściany i tak żyła przez wiele lat. Aktywiści ratujący fox terriera nie mogli uwierzyć w warunki, jakie jej zgotowano. Okazało się, że psiak nie

- Poprosili nas o pilną pomoc. Piękny fox terrier żył przykuty do ściany od wielu lat. Jej właściciel przestał się nim interesować już dawno temu i zostawił przykutą z tyłu budunku, przy wszystkich maszynach i traktorach - czytamy na youtubie Viktor Larkhill.

Nowe imię dla psiaka 

Fox terrier nie bał się ludzi, którzy przyszli go uratować. Wręcz przeciwnie na widok człowieka zaczął machać ogonkiem. Pies wyczuł, że w końcu idzie dobro, które pomoże mu uwolnić się od tego okrucieństwa. Kiedy odpięto suczkę z łańcuchów, ta popłakała się! 

- Ma ogromne rany na plecach, które ją bardzo wolą. Ona cierpi i płacze, kiedy tylko ją dotykamy. Ale mimo wszystko, chce, aby ją głaskano i do niej mówiono - czytamy.

Psinka otrzymała na imię Maria. Jej bezduszni właściciele nawet tego nie zrobili, nigdy nie nadali jej imienia. Nie interesowali się zwierzęciem, skazując je na ból i cierpienie. Gdyby nie aktywiści, nie wiadomo jak długo suczka mogłaby jeszcze żyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Klinika i adopcja 

Maria trafiła do Veterinario Valencia Sur Intensive Care Uni. Jej stan był bardzo ciężki, rozpoczęto walkę o jej życie. Psinka tyle lat cierpiała, że teraz, kiedy przyszły zmiany, nie poddały się. Zdecydowała się walczyć o swoje życie. Wierzyła, że to nie musi wyglądać tak jak dotychczas.

Historia suczki obiegła internet w 2019 roku. Dzięki finansowym wsparciu udało się pokryć koszty leczenia. Kilka miesięcy później opublikowano wideo, w którym poinformowano o adopcji zwierzątka! Maria znalazła kochających właścicieli i wspaniały dom. Miejsce, którego wcale nie musi się bać.

- Maria merda ogonem i trzęsie uszami! Najsłodsza rzecz, jaką zobaczyłem - napisał jeden z internautów.

Zobacz wideo:

Podobne artykuły

piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >
pies i robbie

Psy

Adoptowany chłopiec postanowił ocalić psy w podeszłym wieku. "Wiem, jak to jest być niekochanym”

Czytaj więcej >
Nagranie z monitoringu

Psy

Bezczelnie ukradł yorka, gdy właściciel był na zakupach. Wszystko uchwyciła kamera

Czytaj więcej >
Łatek

Psy

Starsi państwo poprosili o pomoc w transporcie pieska. Zgłosił się wicemarszałek Sejmu

Czytaj więcej >
Golden retriever i króliczki

Psy

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz

Psy

Jan Błachowicz o obowiązkach właścicieli zwierząt. Ma ważny apel do fanów

Czytaj więcej >