Swiatzwierzat.pl
piesek

instagram/cristiano

Georgina Rodríguez i Cristiano Ronaldo zdecydowali się na psa. To grzywacz chiński

28 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Georgina Rodríguez, ukochana Cristiano Ronaldo pochwaliła się w sieci zdjęciami nowego pupila. Gwiazda i jej ukochany zdecydowali się na adopcję psa. Para wybrała pogodnego i radosnego grzywacza chińskiego, który uwielbia zabawy z dziećmi!

- Antonia, "La Toni" dla przyjaciół - zdradziłą imię  i ksywkę zwierzaka Georgina na Instagramie.

Cristiano Ronaldo z nowym psem 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez mają już wszystko. Para opływa w luksusach, cieszy się zdrowiem, jak i wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: Cristiano Juniora, bliźniaki Evę i Mateo oraz Alana Martina. Najwyraźniej gwiazdy stwierdziły, że czegoś im do szczęścia brakuje. Nie szukały długo i daleko, zdecydowały się na adopcję psa, który wprowadził się już na salony! 

Ronaldo i Rodríguez przywitali w domu grzywacza chińskiego. Z pewnością nie będą mieli problemów z wypadającą sierścią u czworonoga, ponieważ psy tej rasy mają jej naprawdę niewiele. Grzywacze należą do sekcji psów nagich! Włosy jedynie mają na głowie, łapach i ogonie. Ponieważ psy się opalają, konieczne jest zakładanie im ubranek, aby uchronić je przed słońcem. 

Grzywacze chińskie są radosnymi czworonogami. Uwielbiają przytulanie, pieszczony, zabawy polegające na aportowaniu czy poszukiwaniu. Czworonogi lubią dzieci, jednak w przypadku tak małych pociech, jakie mają gwiazdy należy czuwać nad ich wspólną zabawą. Nieświadome dziecko może chcieć pociągnąć psa za ogon, co może źle się zakończyć. Sprowokowany psiak będzie próbować "oddać" np. poprzez gryzienie. 

Cristano wraz z Georginą za psa tej rasy musieli zapłacić krocie. W Polsce za najlepsze osobniki należy zapłacić nawet i 7500 złotych. Za granicą około 2 tysięcy dolarów i więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Nowy psi celebryta 

Sam Cristiano nie pochwalił się zdjęciem grzywacza na Instagramie, jednak na jego profilu rzadko można zobaczyć prywatne zdjęcia. Najczęściej trafiają tam fotki z meczów, treningów czy różnego rodzaju współpracę. Od lat mówi się, że Cristiano zarabia krocie w social mediach. Mówi się o milionach złotych! A wraz z popularnością sportowca i zwiększającą się liczbą obserwujących stawki idą w górę. 

Rodríguez posiada nieco mniejsze konto na Instagramie, jednak nie może narzekać na brak zainteresowania. Obserwuje ją ponad 24 mln osób, a zdjęcie grzywacza polubiło blisko 600 tys. internautów. Czy psiak zostanie psim celebrytą? Wiele na to wskazuje! 

Grzywacz chiński ma sporą konkurencję w sieci, m.in. z nowym psem Kylie Jenner Kevinem! Z pewnością prywatne konto na Instagramie pomogłoby psu zarabiać na siebie. Ale czy mama czwórki dzieci ma na to czas? Zobaczymy!  

Zobacz zdjęcia:

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Podobne artykuły

Lady Gaga i jej psy

Gwiazdy i ich zwierzęta

USA: Asystent Lady Gagi postrzelony, napastnicy uprowadzili jej psy. Gwiazda oferuje fortunę za ich odzyskanie

Czytaj więcej >
kylie jenner

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kylie Jenner adoptowała kolejnego psa. To już 11 zwierzak w domu

Czytaj więcej >
Ewa Chodakowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ewa Chodakowska miała niebezpieczny wypadek. Trenerka fitness wyznała, że zawinił jej pupil

Czytaj więcej >
Modelka i kot

Gwiazdy i ich zwierzęta

Ukraińska gwiazda Instagrama wytatuowała swoją kotkę. Chcąc się wytłumaczyć, rozpętała w sieci prawdziwą burzę

Czytaj więcej >
wojeichowska na szlaku

Gwiazdy i ich zwierzęta

Martyna Wojciechowska spotkała małego psa na szlaku. "Zakochałam się od pierwszego wejrzenia”

Czytaj więcej >
AWS

Gwiazdy i ich zwierzęta

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje uśmiechnięta z psem. Dodaje otuchy w chłodne dni

Czytaj więcej >