Swiatzwierzat.pl
piesek

instagram/cristiano

Georgina Rodríguez i Cristiano Ronaldo zdecydowali się na psa. To grzywacz chiński

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Georgina Rodríguez, ukochana Cristiano Ronaldo pochwaliła się w sieci zdjęciami nowego pupila. Gwiazda i jej ukochany zdecydowali się na adopcję psa. Para wybrała pogodnego i radosnego grzywacza chińskiego, który uwielbia zabawy z dziećmi!

- Antonia, "La Toni" dla przyjaciół - zdradziłą imię  i ksywkę zwierzaka Georgina na Instagramie.

Cristiano Ronaldo z nowym psem 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez mają już wszystko. Para opływa w luksusach, cieszy się zdrowiem, jak i wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: Cristiano Juniora, bliźniaki Evę i Mateo oraz Alana Martina. Najwyraźniej gwiazdy stwierdziły, że czegoś im do szczęścia brakuje. Nie szukały długo i daleko, zdecydowały się na adopcję psa, który wprowadził się już na salony! 

Ronaldo i Rodríguez przywitali w domu grzywacza chińskiego. Z pewnością nie będą mieli problemów z wypadającą sierścią u czworonoga, ponieważ psy tej rasy mają jej naprawdę niewiele. Grzywacze należą do sekcji psów nagich! Włosy jedynie mają na głowie, łapach i ogonie. Ponieważ psy się opalają, konieczne jest zakładanie im ubranek, aby uchronić je przed słońcem. 

Grzywacze chińskie są radosnymi czworonogami. Uwielbiają przytulanie, pieszczony, zabawy polegające na aportowaniu czy poszukiwaniu. Czworonogi lubią dzieci, jednak w przypadku tak małych pociech, jakie mają gwiazdy należy czuwać nad ich wspólną zabawą. Nieświadome dziecko może chcieć pociągnąć psa za ogon, co może źle się zakończyć. Sprowokowany psiak będzie próbować "oddać" np. poprzez gryzienie. 

Cristano wraz z Georginą za psa tej rasy musieli zapłacić krocie. W Polsce za najlepsze osobniki należy zapłacić nawet i 7500 złotych. Za granicą około 2 tysięcy dolarów i więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Nowy psi celebryta 

Sam Cristiano nie pochwalił się zdjęciem grzywacza na Instagramie, jednak na jego profilu rzadko można zobaczyć prywatne zdjęcia. Najczęściej trafiają tam fotki z meczów, treningów czy różnego rodzaju współpracę. Od lat mówi się, że Cristiano zarabia krocie w social mediach. Mówi się o milionach złotych! A wraz z popularnością sportowca i zwiększającą się liczbą obserwujących stawki idą w górę. 

Rodríguez posiada nieco mniejsze konto na Instagramie, jednak nie może narzekać na brak zainteresowania. Obserwuje ją ponad 24 mln osób, a zdjęcie grzywacza polubiło blisko 600 tys. internautów. Czy psiak zostanie psim celebrytą? Wiele na to wskazuje! 

Grzywacz chiński ma sporą konkurencję w sieci, m.in. z nowym psem Kylie Jenner Kevinem! Z pewnością prywatne konto na Instagramie pomogłoby psu zarabiać na siebie. Ale czy mama czwórki dzieci ma na to czas? Zobaczymy!  

Zobacz zdjęcia:

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Maciej Mikołajczyk mówi stop transportowi konnemu na trasie do Morskiego Oka

Czytaj więcej >