Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Masz 8 sekund, aby znaleźć na obrazku psa. To zadanie dla internautów z sokolim okiem
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 17.08.2023 09:23

Masz 8 sekund, aby znaleźć na obrazku psa. To zadanie dla internautów z sokolim okiem

Łamigłówka
Łamigłówka, źródło: facebook.com/mmwirelesstech

Łamigłówki to coś, co wielu osobom kojarzy się z czasami dziecięcymi. Warto jednak praktykować tą formę ćwiczenia umysłu przez całe życie. Regularne skupienia uwagi na jednej czynności poprawia koncentrację oraz pamięć. To z kolei może pozytywnie przełożyć się na wiele aspektów codziennego życia. Dlatego zachęcamy do tego, żeby spróbować swoich sił i rozwiązać łamigłówkę, którą przygotowaliśmy tym razem. Gdzie ukrył się pies? Masz ograniczony czas na uporanie się z zagadką. Powodzenia!

Łamigłówki są tylko dla dzieci? Bzdura!

Zagadki to doskonały sposób na chwilowe oderwanie się od codziennych obowiązków. Największą popularnością cieszą się łamigłówki związane ze zwierzętami. Aby rozwiązać niektóre z nich, trzeba wykazać się znajomością nietypowych gatunków zwierząt lub nieszablonowym sposobem myślenia. Co więcej, rozwiązywanie zagadek może być świetną zabawą, która daje dużo satysfakcji.

Tym razem przygotowaliśmy coś, co będzie wymagało skupienia się i wytężenia wzroku. Nie każdy jest w stanie rozwiązać tą zagadkę a wielu osobom zajmuje to kilka minut. Jedynie niewielka grupa osób ma odpowiedź już po kilkudziesięciu sekundach. 

Dramatyczne sceny w Karkonoszach, dziecko zaatakowane przez lisa. Turyści sami prosili się o kłopoty

Znajdź zaginionego psa

Tym razem, aby rozwiązać zagadkę konieczne będzie przeniesienie się na parę chwil do rysunkowego świata. Na ilustracji umieszczonej poniżej pewna kobieta umieszcza właśnie ogłoszenie na temat zaginionego psa. 

Zaginiony pupil jest widoczny na obrazku, jednak dobrze się ukrył. Skup się, wytęż wzrok i znajdź czworonoga, którego zdjęcie jest widoczne na tablicy z ogłoszeniami. Uprzedzamy! Może Ci to zająć nawet kilka minut! Niewielu osobom udaje się odnaleźć psa szybciej. 

321483437_1128401511151926_3603963892006878876_n.jpg
Zagadka, źródło: facebook.com/mmwirelesstech

Podpowiadamy niedowiarkom!

Nikogo nie pozostawimy bez rozwiązania zagadki. Okazuje się, że bajkowy świat przedstawiony na ilustracji ma sporo wspólnego z prawdziwym życiem.

Poszukiwany czworonóg ukrył się tam, gdzie nikt obcy go nie niepokoił. Zachował się tak, jak zachowałoby się wiele nieśmiałych psów w realnym świecie!

Zaginiony zwierzak ukrył się pod mostem. Jeżeli udało Ci się go zlokalizować bez podpowiedzi, pochwal się tym w komentarzu. Zapewniamy, że wyzwanie to przerasta wiele osób.