Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Seniorzy cierpieli po stracie psa. Wnuczka przygotowała im niespodziankę
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 14.03.2024 14:42

Seniorzy cierpieli po stracie psa. Wnuczka przygotowała im niespodziankę

prezent dla dziadków
Fot. tiktok.com/ ornevillalva_

Suczka o imieniu Catita towarzyszyła małżeństwu przez 14 lat. Niespodziewanie zmarła, pozostawiając po sobie ogromną pustkę. Wnuczka nie mogła już dłużej patrzeć, jak jej dziadkowie płaczą za ukochanym czworonogiem. Choć wiedziała, że nikt i nic nie zastąpi wiernej psiej towarzyszki, postanowiła spróbować ich rozweselić. Niespodzianka okazała się strzałem w dziesiątkę.

Utrata czworonożnego przyjaciela jest trudnym momentem w życiu

Utrata ukochanego czworonoga, który towarzyszył nam przez wiele lat, jest zawsze trudnym przeżyciem. Część z właścicieli niemal od razu decyduje się na wzięcie kolejnego stworzenia pod swój dach, część kategorycznie nie chce nawet o tym słyszeć. Niezależnie od wyboru postępowania ból spowodowany śmiercią psiego przyjaciela jest równie przytłaczający.

Przez 14 długich i szczęśliwych lat starsze małżeństwo dzieliło swoje życie ze słodką towarzyszką u ich stóp. Mała suczka wypełniała ich życie radością i witalnością. Bardzo ją kochali. Dzięki psu mieli motywację, aby wychodzić i ruszać się, a to bardzo pomagało im zachować dobre zdrowie. Niestety rola Catity jako wiernej przyjaciółki dziadków nie mogła trwać wiecznie. 

Dzikie zwierzę w centrum Wrocławia. Zgubiło się wśród kamienic Czy kuweta dla psa to dobry pomysł? Tego rozwiązania lepiej nie nadużywać

Seniorzy pogrążyli się w smutku

Gdy ukochana suczka niespodziewanie zmarła świat starszego małżeństwa zawalił się. Nie mogli przestać płakać po stracie czworonoga. Brakowało im stukotu pazurków po podłodze i radosnego ogonka, którym witała ich każdego dnia. 

Wnuczka widząc pogrążonych w smutku dziadków, nie mogła na to dłużej pozwolić. Cierpiała wraz z nimi i bała się o ich samopoczucie i zdrowie. Dziewczyna bardzo kochała swoich dziadków, zdecydowała się jednak na ryzykowny gest. Nie wiedziała, jak zareagują. Mimo to postanowiła sprawić im niespodziankę, która na wiele lat pozostanie w ich pamięci. Nagranie z momentu gdy otwierają paczkę, wzrusza i pokazuje prawdziwą radość miłośników czworonogów.

@ornevillalva_ Una alegría para ellos que en las vacaciones perdieron a su catita 👼❤️‍🩹 #parati #sorpresa #tiktok #trending #puppy #foryou #abuelos ♬ sonido original - Orne

To była miłość od pierwszego wejrzenia

Wnuczka sprawiła swoim dziadkom szczeniaka tej samej rasy, której był ich poprzedni pies. Maleństwo od razu przylgnęło do nowych właścicieli, a emocjom nie było końca. Wzruszony dziadek nie mógł opanować łez. 

Suczka otrzymała imię Roma. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wpasowała się w życie rodziny niczym brakujący puzzel układanki. Dziadkowie odkąd ją otrzymali, nie przestają się uśmiechać. Ciemne chmury, które wisiały nad głowami starszego małżeństwa, zostały przegnane przez radość i żywioł, jaki wniosła w ich życie maleńka suczka. Piesek pomógł im zaleczyć rany i pozwolił kontynuować przyjaźń z niezwykłymi czworonogami, jakimi są psy.

Źródło: tiktok/ ornevillalva_