jamnik wita pana
Źródło: youtube.com/ Marie Reggi

Jamnik bardzo długo nie widział swojego pana. Reakcja psa na powrót mężczyzny doprowadza do łez

31 Października 2020

Jamnik to rasa, która słynie ze swojej ogromnej wierności, a także niespożytej energii i radosnego usposobienia. Suczka z nagrania jest doskonałym przykładem na to, jak te małe czworonogi potrafią pokazać emocje nie gorzej, niż ludzie. Nagrano jej rekcję na spotkanie z panem po długiej rozłące, można się popłakać.

Jamnik z nagrania dawno nie widział swojego ukochanego pana, który musiał wyjechać. Ta rasa to uosobienie energii i radości, jednak trudno się cieszyć, gdy nasz najlepszy przyjaciel nie wraca do domu. Choć nie wiadomo, jak długo trwało rozstanie, właścicielka małej suczki postanowiła nagrać magiczny moment powrotu żołnierza z misji. Naprawdę trudno się nie wzruszyć obserwując takie sceny!

Jak wygląda ostatnie pożegnanie z pupilem? Odwiedziłam najstarszy cmentarz dla zwierząt w PolsceJak wygląda ostatnie pożegnanie z pupilem? Odwiedziłam najstarszy cmentarz dla zwierząt w PolsceCzytaj dalej

Jamnik widzi pana po rozstaniu

Filmiki uwieczniające spotkanie psa i pana po rozłące to jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii na YouTube. Nie wiadomo dokładnie, co kieruje milionami ludzi klikającymi w poruszające filmiki, jednak jednego jesteśmy pewni - internauci kochają się wzruszać przyjaźnią człowieka i zwierzęcia.

Uroczy jamnik nagrany prawdopodobnie przez swoją panią, został uwieczniony w momencie, gdy do drzwi mieszkania zadzwonił dzwonek. Gdy tylko słyszy, że ktoś czeka przy drzwiach, suczka wystrzela z kanapy i biegnie stanąć tak, by wchodzący przypadkiem jej nie ominął. Drzwi uchylają się delikatnie, a psina już wie, kogo za moment zobaczy!

Kiedy do mieszkania wkracza młody chłopak ubrany w kamuflaż, od razu schyla się do ujadającego pieska stojącego tuż przy jego stopach. Jamnik nawet nie próbuje ukryć swojej radości - gdy tylko zobaczył, że to faktycznie jego pan w końcu wrócił do domu, z wrażenia przycisnął przód swojego małego ciałka do podłogi, podczas gdy jego ogon wyglądał, jakby miał się zaraz urwać.

DZISIAJ GRZEJE:1. Qczaj był tak zajęty treningiem, że nie zauważył, co robi jego kot. Grażynka wymiata
2. Widok grobu Andrzeja Leppera zapiera dech w piersiach. Słowa wyryte na nagrobku zapadają w pamięć
3. Wrocław. Pyszczek psa "wybuchł", właściciel nie leczył zwierzaka od lat. Ratownicy nie mieli wyboru, cierpienie było przeolbrzymie

Spotkanie psa z panem

Żołnierz natychmiast bierze psinę na ręce, podekscytowana suczka jest w takich emocjach, że nie do końca wie, co zrobić z łapkami. Przytula się do szyi i twarzy swojego wyczekiwanego pana, jednocześnie całe jej ciało wywija wygibasy, przez które mężczyźnie ciężko ją utrzymać w ramionach. Nagrywająca całą sytuację właścicielka jest zdumiona zachowaniem jamnika, który przez cały czas wydaje z siebie głośny, zawodzący odgłos pomiędzy piszczeniem a wyciem. Widać, że radość psa jest naprawdę ogromna!

Również sam żołnierz nie może powstrzymać uśmiechu, który nie schodzi mu z twarzy nawet na moment. Piszczący wniebogłosy jamnik musiał bardzo się za nim stęsknić, co potwierdza komentarz autorki nagrania. Kobieta również jest w szoku i powtarza, że nigdy w życiu nie słyszała, by suczka wydawała z siebie takie dźwięki!

Po chwili mężczyzna odstawia psinę na podłogę, by ta mogła nieco ochłonąć, jednak ona od razu chce wrócić na jego ręce. Po chwili żołnierz ponawia próbę, a suczka rozładowuje emocje, biegając po salonie jak szalona, tylko po to, by po chwili rzucić się pod nogi ukochanego pana i zażądać, by znów wziął ją na ręce. Radość ze spotkania musi być dla jamnika naprawdę przytłaczająca - jak tyle szczęścia mieści się w takim małym ciałku?

Internauci poruszeni do głębi

Komentarze pod wideo jak zwykle nie zawodzą. Filmik został udostępniony w serwisie już lata temu, jednak internauci wciąż na niego trafiają i zostawiają swoje wypowiedzi - niektóre bardzo wzruszające.

- Mój pies zachowuje się tak samo, nawet jeśli nie ma mnie tylko 15 minut.

- Przeciwstawiam się każdemu, kto mówi, że psy nie mają duszy. To jest żywy dowód!

- Pies płacze z czystej radości! Chciałbym, żebyśmy my, ludzie też potrafili tak okazywać emocje.

Jeden z komentujących podzielił się także swoją historią, kolejnym dowodem na to, jak oddane są jamniki ludziom, których pokochały.

- Mój jamnik zamieszkał z nami po rozwodzie jej byłych właścicieli. Ponad rok później byłem z nią na lokalnym targu, kiedy przypadkiem spotkaliśmy mężczyznę z jej byłej rodziny. To on pracował z nią najwięcej, ale musiał zostawić ją ze swoją eks. Mój pies był przeszczęśliwy. Później, kiedy odjeżdżaliśmy, Susie wstała, wyjrzała przez tylne okno mojej ciężarówki i została tam, dopóki nie straciła go z oczu. W chwili, gdy to się stało, odrzuciła głowę do tyłu i wydała długie i bardzo smutne wycie. Tak bardzo jej współczułem. To wspaniałe psy.

Wniosek jest jeden - jeżeli chcemy mieć towarzysza, który pokocha nas na dobre i na złe i nigdy nie będzie chciał nas opuścić - jamnik wydaje się idealnym wyborem! Te lojalne pieski są doskonałymi przyjaciółmi, nigdy nie zostawią bliskich w potrzebie i kochają aż po grób. Wystarczy obejrzeć to wideo, by zrozumieć ich cudowną naturę.

ZOBACZ WIDEO:

Jej pies panicznie bał się fajerwerków. Wymyśliła genialny patent, każdy właściciel powinien skorzystaćJej pies panicznie bał się fajerwerków. Wymyśliła genialny patent, każdy właściciel powinien skorzystaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Halloween już jutro. Corgi dobrze wie, co robi się z dynią
  4. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  5. Porzucił owczarka niemieckiego, bo urodził się z bardzo rzadką wadą. Na świecie jest tylko 14 takich psów
  6. 104-latka chciała odwiedzić rodzinę, ale podroż autem byłaby zbyt mecząca. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadła seniorka
  7. Zajrzała do lodówki i wymyśliła jak ulepszyć placki ziemniaczane. Spróbowała i oniemiała, zdradziła przepis

źródło: youtube.com

Następny artykuł