Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Rozpaczliwy apel starszej kobiety. Skradziono jej 12-letniego jamnika
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 09.04.2021 02:00

Rozpaczliwy apel starszej kobiety. Skradziono jej 12-letniego jamnika

Jamnik
facebook/MPK-Łódź Sp. z o.o.

Starsza mieszkanka Łodzi padła ofiarą zuchwałej kradzieży. Nieznany sprawca zabrał jej 12-letniego jamnika o imieniu Kora. Kobieta po stracie najbliższego przyjaciela jest pogrążona w rozpaczy i prosi o pomoc.

Rozpaczliwy "krzyk" o pomoc dla starszej pani. Kto porwał jej jamnika?

Do zdarzenia doszło w dniu 2 kwietnia 2021 r. przed apteką przy ulicy Pomorskiej 62. Około 70-letnia kobieta przywiązała swojego brązowego psiaka o siwym pyszczku przed wejściem i sama poszła zakupić leki. Gdy wyszła na zewnątrz, po Korze nie było ani śladu. 

Na zdjęciach z monitoringu można zauważyć, że w pewnym momencie w stronę jamnika skierował się pewien mężczyzna. Sprawca odwiązał go i odszedł w kierunku ul. Wojska Polskiego. 

- Drogie MPK chyba macie największy zasięg w mieście, może pomożecie. Potrzebujemy nagłośnić, gdzie się da. Właścicielka po 70. jest załamana. Pan ze zdjęcia ukradł psa starszej kobiecie. Pomijając wszystko, wszelkie osądy - udostępnijcie, pomóżmy im. Mieli tylko siebie - czytamy w komunikacie zamieszczonym na MPK-Łódź SP. z. o. o. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Fala kradzieży rasowych psów

Sprawa została zgłoszona na policję, a znajomi seniorki zwracają o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja Kory. Wciąż mają nadzieję, że piesek wróci szczęśliwe do domu. 

Jeśli widziałeś pieska ze zdjęcia bądź masz informacje na temat miejsca jego pobytu, to właścicielka i jej bliscy proszą o pilny kontakt telefoniczny pod numerem: 662 941 425. Zrozpaczona seniorka czeka na pieska przy ulicy Sterlinga 2/4 w Łodzi. Dla znalazcy lub osoby, która doprowadzi do skradzionego jamnika przewidziana jest nagroda.

To niestety kolejny przypadek tajemniczego "zniknięcia" rasowego czworonoga. Przypominamy, że w marcu na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach zaginął 9-letni yorkshire terier o imieniu Januszek. Psiak do tej pory nie został odnaleziony. 

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-4392]