Swiatzwierzat.pl
Januszek

facebook/fabrykaporcelany

W katowickiej Fabryce Porcelany zaginął york. Na znalazcę czeka wysoka nagroda

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

W Katowicach zaginął starszy pies rasy yorkshire terier. Zwierzak wabi się Januszek i ostatni raz był widziany tydzień temu na terenie Fabryki Porcelany. Pupil jest chory i przyjmuje leki, dlatego właściciele proszą o pomoc w poszukiwaniach. Choć wierzą,

Mieszkańcy Śląska od tygodnia poszukują Januszka. 9-letni piesek rasy yorkshire terier zaginął na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach (ulica Porcelanowa 23). Właściciele czworonoga bardzo się martwią, ponieważ zwierzę choruje i przyjmuje na stałe drogie leki. 

Januszku, wróć!

Pomimo intensywnych prób odnalezienia psiego seniora, po Januszku nadal nie ma ani śladu. Malutki czworonóg nie miał na sobie obroży, co dodatkowo utrudnia poszukiwania. Jest krótko ostrzyżony, zaledwie dzień przed zaginięciem był u fryzjera. 

- Piesek zaginął 17 marca o godz. 15.55. Na monitoringu widzimy, że wyszedł z Fabryki Porcelany i chodziło po parkingu przy samochodach. Szukaliśmy go do późnych godzin wieczornych, ale niestety go nie znaleźliśmy - czytamy słowa właścicielki psa na portalu Dziennik Zachodni.

- Na tym terenie znajduje się dużo biur, jest sporo samochodów na parkingach. Nie chcemy nikogo oskarżać. Być może wskoczył komuś do samochodu lub ktoś go przygarnął, żeby go ogrzać i zabrał do domu. Jest też czarny scenariusz, że ktoś go po prostu przetrzymuje - powiedziała zmartwiona właścicielka psa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Na znalazcę czeka pokaźna suma

Zdjęcie Januszka zostało opublikowane na mediach społecznościowych i udostępnione ponad 300 razy. W treści wpisu obiecano, że dla znalazcy lub osoby, która doprowadzi właścicieli do zaginionego pupila przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości aż 10 tysięcy złotych.

Właściciele Januszka wciąż wierzą w moc ludzkich serc. Nie tracą nadziei, że pieskowi nic nie grozi i już niedługo wróci do swojego rodzinnego domu.

Jeśli widziałeś lub przygarnąłeś pieska bądź masz informacje na temat miejsca jego pobytu, to właściciele proszą o pilny kontakt telefoniczny pod numerem: 502 499 241. Właściciele psa gwarantują anonimowość.

Zobacz zdjęcia:

Podobne artykuły

piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >
pies i robbie

Psy

Adoptowany chłopiec postanowił ocalić psy w podeszłym wieku. "Wiem, jak to jest być niekochanym”

Czytaj więcej >
Nagranie z monitoringu

Psy

Bezczelnie ukradł yorka, gdy właściciel był na zakupach. Wszystko uchwyciła kamera

Czytaj więcej >
Łatek

Psy

Starsi państwo poprosili o pomoc w transporcie pieska. Zgłosił się wicemarszałek Sejmu

Czytaj więcej >
Golden retriever i króliczki

Psy

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz

Psy

Jan Błachowicz o obowiązkach właścicieli zwierząt. Ma ważny apel do fanów

Czytaj więcej >