Swiatzwierzat.pl
mina psa

youtube/ Play buzz

Poprosił psa o pokazanie złej twarzy. Najśmieszniejsze, co dziś zobaczysz

19 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Właściciele uczą swoje zwierzaki wielu sztuczek. Jedne psy potrafią posłusznie przynieść kapcie, inne nauczyły się szczekać na zawołanie, a co poniektóre potrafią np. pokazać swoją najgroźniejszą twarz! Zobaczcie, jak pewien rottweiler pokazuje swoje zęby

Rasa rottweiler charakteryzuje się odwagą, posłuszeństwem czy oddaniem. Psy uchodzą za niebezpieczne, choć odpowiednio przeszkolone i socjalizowanie nie powinny sprawiać kłopotów właścicielom. Niemniej jednak wiele osób boi się rottweilerów, które faktycznie mogą wyrządzić krzywdę (np. w porównaniu do yorka). Kiedy psy wystawiają swoje zęby, lepiej nie prowokować ich do akcji.

Najgroźniejsza mina

Po psie nie trudno poznać, kiedy jest wściekły. Unosząc wargi do góry, pokazuje swoje zęby, które są ostre. U niektórych zwierzaków marszczy się także stop, a kufa wydaje się większa niż dotychczas. Z zasady lepiej nie wywoływać wilka z lasu, czyli nie drażnić psa, kiedy nie ma takiej potrzeby.

Jednak pewien opiekun zdecydował się nauczyć swojego zwierzaka robienia agresywnych minek! Spotykając rottweilera na mieście niejeden by się przestraszył, ale oglądając wideo w sieci, po oczach zwierzaka widać, że jest on łagodny.

- Pokaż mi swoje zęby. Pokaż, pokaż, wyżej, wyżej i ponownie - mówi opiekun do psa. - A ten Twoja zła twarz! Tak, super.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Wideo hitem w sieci

Zabawny filmik, na którym pies próbuje pokazać swoją złą minę cieszy się sporą popularnością w sieci. Wszystko przez to, że zwierzak jest przy tym bardzo przyjazny i łagodny. Rottweiler nie jest w ogóle agresywny, a w jego oczach widać dobroć. Co prawda, pies próbuje pokazać jak bardzo jest straszny, ale w tej chwili ciężko się go bać.

- Szczeniak wygląda uroczo.- Czy już jestem filmowany? Czy mogę przestać udawać, że jestem agresywny, kiedy tak naprawdę jestem słodkim misiem?- To jest ta sama technika, którą próbowano zmusić mnie do uśmiechnięcia się, kiedy byłem w szkole - czytamy zabawne komentarze internautów.

Filmik obejrzano blisko 900 tysięcy razy na YouTubie! Zobaczcie, jakie to zabawne:

Podobne artykuły

piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >
pies i robbie

Psy

Adoptowany chłopiec postanowił ocalić psy w podeszłym wieku. "Wiem, jak to jest być niekochanym”

Czytaj więcej >
Nagranie z monitoringu

Psy

Bezczelnie ukradł yorka, gdy właściciel był na zakupach. Wszystko uchwyciła kamera

Czytaj więcej >
Łatek

Psy

Starsi państwo poprosili o pomoc w transporcie pieska. Zgłosił się wicemarszałek Sejmu

Czytaj więcej >
Golden retriever i króliczki

Psy

Golden retriever adoptował zagubione króliczki. Zajął się nimi w najczulszy sposób

Czytaj więcej >
Jan Błachowicz

Psy

Jan Błachowicz o obowiązkach właścicieli zwierząt. Ma ważny apel do fanów

Czytaj więcej >