Swiatzwierzat.pl
mina psa

youtube/ Play buzz

Poprosił psa o pokazanie złej twarzy. Najśmieszniejsze, co dziś zobaczysz

19 Marca 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Właściciele uczą swoje zwierzaki wielu sztuczek. Jedne psy potrafią posłusznie przynieść kapcie, inne nauczyły się szczekać na zawołanie, a co poniektóre potrafią np. pokazać swoją najgroźniejszą twarz! Zobaczcie, jak pewien rottweiler pokazuje swoje zęby

Rasa rottweiler charakteryzuje się odwagą, posłuszeństwem czy oddaniem. Psy uchodzą za niebezpieczne, choć odpowiednio przeszkolone i socjalizowanie nie powinny sprawiać kłopotów właścicielom. Niemniej jednak wiele osób boi się rottweilerów, które faktycznie mogą wyrządzić krzywdę (np. w porównaniu do yorka). Kiedy psy wystawiają swoje zęby, lepiej nie prowokować ich do akcji.

Najgroźniejsza mina

Po psie nie trudno poznać, kiedy jest wściekły. Unosząc wargi do góry, pokazuje swoje zęby, które są ostre. U niektórych zwierzaków marszczy się także stop, a kufa wydaje się większa niż dotychczas. Z zasady lepiej nie wywoływać wilka z lasu, czyli nie drażnić psa, kiedy nie ma takiej potrzeby.


Jednak pewien opiekun zdecydował się nauczyć swojego zwierzaka robienia agresywnych minek! Spotykając rottweilera na mieście niejeden by się przestraszył, ale oglądając wideo w sieci, po oczach zwierzaka widać, że jest on łagodny.

- Pokaż mi swoje zęby. Pokaż, pokaż, wyżej, wyżej i ponownie - mówi opiekun do psa. - A ten Twoja zła twarz! Tak, super.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Wideo hitem w sieci

Zabawny filmik, na którym pies próbuje pokazać swoją złą minę cieszy się sporą popularnością w sieci. Wszystko przez to, że zwierzak jest przy tym bardzo przyjazny i łagodny. Rottweiler nie jest w ogóle agresywny, a w jego oczach widać dobroć. Co prawda, pies próbuje pokazać jak bardzo jest straszny, ale w tej chwili ciężko się go bać.

- Szczeniak wygląda uroczo.- Czy już jestem filmowany? Czy mogę przestać udawać, że jestem agresywny, kiedy tak naprawdę jestem słodkim misiem?- To jest ta sama technika, którą próbowano zmusić mnie do uśmiechnięcia się, kiedy byłem w szkole - czytamy zabawne komentarze internautów.

Filmik obejrzano blisko 2 mln razy na YouTubie! Zobaczcie, jakie to zabawne:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >