Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Rodzice nagrali "sprzeczkę" między szczeniakiem a dzieckiem. Rozbrajające nagranie robi furorę
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 15.06.2022 11:26

Rodzice nagrali "sprzeczkę" między szczeniakiem a dzieckiem. Rozbrajające nagranie robi furorę

dziecko i pies
Fot. Screen z: YouTube/Shorkie Puppies

Rodzice nagrali sprzeczkę, jaka wywiązała się między malutką dziewczynką a szczeniakiem. Chociaż duet "awanturuje się" ze sobą w dwóch różnych językach, zdaje się doskonale rozumieć, co rozmówca ma na myśli. Uroczy film robi furorę w Internecie i dotychczas został obejrzany już 22 miliony razy!

Niewątpliwie małe dzieci i szczeniaki należą do kategorii najsłodszych stworzeń na świecie! Ciężko byłoby wybrać, które jest słodsze, dlatego rodzice uwiecznili niezapomnianą interakcję pomiędzy niemowlęciem i szczeniakiem. Jak myślicie, kto wygrał tę bitwę na słodkość?

Szczeniak odpyskuje dziecku

Rodzice kilkumiesięcznej dziewczynki imieniem Sophie nagrali moment, w którym dziecko raczkuje w stronę szczeniaka w typie shorkie. Maluch nazywany Wicket jest przedstawicielem dwóch skrzyżowanych ze sobą ras: Yorkshire Terriera i Shih Tzu. Na krótkim filmie widzimy, że ten uroczy duet "rozmawia" w tylko sobie znanym języku, ale świetnie im to wychodzi! Rodzice zauważyli, że interakcja między psem a dzieckiem przypominała sprzeczkę. Stąd film zatytułowano: "Shorkie Wicket kontra dziecko Sophie! Bitwa na słodkość!"

Zobacz nagranie:

Shorkie - mieszanka shih tzu i yorka

Shorkie to stosunkowo młoda rasa małego psa powstała ze skrzyżowania yorkshire terriera i shih tzu. Ponieważ shorkie to krzyżówka, ich dokładny wygląd jest trudny do przewidzenia. Mogą odziedziczyć dowolny zakres cech po obu rasach rodzicielskich.

Shorki są dostępne w różnych kolorach. Zazwyczaj rodzą się z następującą kombinacją kolorów umaszczenia: czarny podpalany, czarno-biały, biało-brązowy, złoty, czerwony lub różnokolorowy. Jeśli zaś chodzi o charakter tych zwierząt, to są one bardzo energiczne, lojalne, wesołe, ale też uparte, co doskonale widać na omawianym nagraniu.

Ten mały szczeniak Shorki jest kolejnym doskonałym przykładem tego, jakimi małymi klaunami są te psy. Szczenięta Shorki są hipoalergiczne i nie linieją i są świetne dla dzieci w każdym wieku – napisano w opisie filmu na YouTube.

Warto jednak traktować te zapewnienia z przymrużeniem oka, gdyż nie istnieją rasy, które w ogóle by nie uczulały. Wprawdzie istnieje kilka odmian czworonogów nazywanych potocznie "hipoalergicznymi", których naturalne włosie ma minimalny potencjał alergizujący. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: wiemy.to, youtube.com, tombouctou-food.com