Swiatzwierzat.pl
dziecko i pies

Fot. Screen z: YouTube/Shorkie Puppies

Rodzice nagrali "sprzeczkę" między szczeniakiem a dzieckiem. Rozbrajające nagranie robi furorę

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Wioleta Piróg

Udostępnij:

Rodzice nagrali sprzeczkę, jaka wywiązała się między malutką dziewczynką a szczeniakiem. Chociaż duet "awanturuje się" ze sobą w dwóch różnych językach, zdaje się doskonale rozumieć, co rozmówca ma na myśli. Uroczy film robi furorę w Internecie i dotychczas został obejrzany już 22 miliony razy!

Niewątpliwie małe dzieci i szczeniaki należą do kategorii najsłodszych stworzeń na świecie! Ciężko byłoby wybrać, które jest słodsze, dlatego rodzice uwiecznili niezapomnianą interakcję pomiędzy niemowlęciem i szczeniakiem. Jak myślicie, kto wygrał tę bitwę na słodkość?

Szczeniak odpyskuje dziecku

Rodzice kilkumiesięcznej dziewczynki imieniem Sophie nagrali moment, w którym dziecko raczkuje w stronę szczeniaka w typie shorkie. Maluch nazywany Wicket jest przedstawicielem dwóch skrzyżowanych ze sobą ras: Yorkshire Terriera i Shih Tzu.

Na krótkim filmie widzimy, że ten uroczy duet "rozmawia" w tylko sobie znanym języku, ale świetnie im to wychodzi! Rodzice zauważyli, że interakcja między psem a dzieckiem przypominała sprzeczkę. Stąd film zatytułowano: "Shorkie Wicket kontra dziecko Sophie! Bitwa na słodkość!"

Zobacz nagranie:

Projekt bez tytułu

Szczeniak bez łapy odmienił życie niepełnosprawnego chłopca. Ich historia wzrusza do łez

CZYTAJ DALEJ

Shorkie - mieszanka shih tzu i yorka

Shorkie to stosunkowo młoda rasa małego psa powstała ze skrzyżowania yorkshire terriera i shih tzu. Ponieważ shorkie to krzyżówka, ich dokładny wygląd jest trudny do przewidzenia. Mogą odziedziczyć dowolny zakres cech po obu rasach rodzicielskich.

Shorki są dostępne w różnych kolorach. Zazwyczaj rodzą się z następującą kombinacją kolorów umaszczenia: czarny podpalany, czarno-biały, biało-brązowy, złoty, czerwony lub różnokolorowy. Jeśli zaś chodzi o charakter tych zwierząt, to są one bardzo energiczne, lojalne, wesołe, ale też uparte, co doskonale widać na omawianym nagraniu.Ten mały szczeniak Shorki jest kolejnym doskonałym przykładem tego, jakimi małymi klaunami są te psy. Szczenięta Shorki są hipoalergiczne i nie linieją i są świetne dla dzieci w każdym wieku – napisano w opisie filmu na YouTube.

Warto jednak traktować te zapewnienia z przymrużeniem oka, gdyż nie istnieją rasy, które w ogóle by nie uczulały. Wprawdzie istnieje kilka odmian czworonogów nazywanych potocznie "hipoalergicznymi", których naturalne włosie ma minimalny potencjał alergizujący. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu.

fot. facebook/Ewa Zgrabczyńska- Rebelia GOGH, instagram/katarzyna_dowbor_official, TRICOLORS/East News,

Serca Polek biją dla zwierząt. 10 inspirujących kobiet, które zmieniają świat

Z okazji Dnia Kobiet przedstawiamy dziesięć wyjątkowych kobiet, miłośniczek zwierząt, aktywistek, które działają na rzecz praw zwierząt, ratują je lub promują na wszelki sposób. Wśród nich m.in. Joanna Krupa czy Olga Tokarczuk.

Zobacz galerię >

Zwierzęcy test ortograficzny. W 6 pytaniu czai się pułapka, wstyd popełnić błąd

Pytanie 1 z 10

Który zapis jest poprawny?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: wiemy.to, youtube.com, tombouctou-food.com

Wioleta PirógAutor

Redaktor portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatzwierzat.pl

Podobne artykuły

Psy

Dlaczego pies merda ogonem? To wcale nie musi oznaczać radości

Czytaj więcej >

Psy

Trener psów ujawnia 3 błędy w wychowaniu zwierząt. Absolutnie ich nie popełniaj

Czytaj więcej >

Psy

7 najbardziej wrażliwych ras psów. Należy je traktować delikatnie

Czytaj więcej >

Psy

Dlaczego pies podnosi przednią łapę? Poznaj 4 możliwe powody

Czytaj więcej >

Psy

Podatek od posiadania psa idzie w górę. Ile zapłacimy w 2023 roku?

Czytaj więcej >

Psy

Czy owczarek niemiecki często choruje? Na jakie choroby najczęściej?

Czytaj więcej >