Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Przyłapała psa w kuchni i ją zatkało. Trudno ocenić, kto był bardziej zdziwiony
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 27.02.2024 09:37

Przyłapała psa w kuchni i ją zatkało. Trudno ocenić, kto był bardziej zdziwiony

pies w kuchni
pies w kuchni, źródło: youtube/RMVideos

Jej ukochany pupil zakradł się niepostrzeżenie do kuchni. Był pewny, że nikt go nie widzi. Dziwne zachowanie zwierzaka nagrała jego właścicielka. Mina psa mówi sama za siebie. Tego po swoim czworonogu się nie spodziewała.

Psy powielają nasze zachowania

Nie od dzisiaj wiadomo, że zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli. Psy są podatne na przejmowanie ludzkich zachowań i emocji. Jeśli jesteś właścicielem czworonoga, pewnie możesz zauważyć, że Twój pupil posiada pewną pulę cech i zachowań, które są podobne do Twoich. A może nawet ktoś z Twoich znajomych zasugerował Ci, że pies zachowuje się dokładnie tak samo jak Ty?

Właścicielka myślała, że dobrze wychowała swojego czworonoga. Nie spodziewała się, że pies tak bardzo ją zaskoczy. Gdy nakryła go na gorącym uczynku, nie wiedziała, jak ma zareagować. 

Marzec to dla kotów szczególny miesiąc. Nie wypuszczaj zwierzaków z domu Smutny efekt lat zaniedbania psa. Jego widok po metamorfozie zapiera dech

Pies buszował po kuchni

Psy zazwyczaj zakradają się do kuchni w jednym celu. W poszukiwania zostawionego na wierzchu przez człowieka jedzenia. Właścicielka była przekonana, że jej wyżeł właśnie po to czmychnął do kuchni. Stanęła zdumiona, gdy zobaczyła, co tak naprawdę tam robi. 

Pies stał na dwóch łapach przy kuchennym zlewie. Ciężko powiedzieć, kto był bardziej zdziwiony, pies czy jego opiekunka.

Przepraszam? Czy myjesz naczynia? Mam nadzieję! - możemy usłyszeć na nagraniu mówiącą do psa właścicielkę.

Nagranie rozbawiło internautów

Pies, będąc zdumionym, że został nakryty na dziwnej czynności, zapomniał, że na co dzień porusza się na 4 łapach. Odwrócił się od zlewu i postanowił dać nogę na dwóch łapach. Jego zaskoczona mina oraz śmieszny chód rozbawiły nie tylko właścicielkę, ale również internautów oglądających nagranie. 

  • “Odpowiedź psa powinna brzmieć — ale Twoich naczyń nie będę zmywać”;
     
  • “Pies jest tak uroczy i zabawny, że mogę oglądać ten film w nieskończoność”;
     
  • “I nadal nikt mu nie uwierzył, że w środku jest człowiekiem”.

Źródło: youtube/RMVideos