Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Prowadzący mieli pecha. Pies nie wytrzymał na wizji, wideo poszło w świat
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 07.10.2022 13:05

Prowadzący mieli pecha. Pies nie wytrzymał na wizji, wideo poszło w świat

pies
twitter/Buckarobanza

Pies, który przyszedł do studia telewizyjnego ze swoją właścicielką, nie wytrzymał na wizji i był zmuszony zrobić coś, co rozbawiło wielu internautów. Wideo poszło w świat i cieszy się już wieloma wyświetleniami. Nie da się ukryć, że producenci i prowadzący tego programu mieli olbrzymiego pecha.

Niecodzienne sytuacje, które towarzyszą właścicielom szczeniaków to coś, z czym muszą się liczyć. Niektóre z nich szczególnie wywołują śmiech, inne natomiast mogą wprowadzić w zakłopotanie. Jedno jest pewne - na te małe istoty mało kto potrafi się gniewać, zwłaszcza, gdy naszą reakcję obserwują miliony widzów przed telewizorami.

Prowadzący mieli pecha, psiak zawstydził ich przed kamerami

W jednym z ukraińskich programów nadawanych na żywo doszło ostatnio do nietypowego zdarzenia. Otóż prowadzący rozmawiali z zaproszonym gościem o sytuacji zwierząt podczas wojny w Ukrainie. Całemu zdarzeniu towarzyszył mały szczeniak, który skupiał na sobie uwagę kamer.

Piesek wydawał się nic sobie nie robić z tego, że jest w centrum zainteresowania. Aby pokazać szczenię w pełnej okazałości, postawiono go na blacie tuż przed prowadzącymi. Jednak to, co wydarzyło się po chwili, zakłopotało wszystkich zebranych w studiu. Najwyraźniej zapomnieli, że występy zwierząt w telewizji wiążą się z ryzykiem wpadek.

Pies nie wytrzymał na wizji

Prowadząca programu pokusiła się nawet o czuły gest i zaczęła głaskać szczenię, które znajdowało się centralnie przed nią. Jednak chwilę później pies nie wytrzymał i załatwił swoją potrzebę fizjologiczną tuż przed twarzami rozmówców.

z28992159IH,Pies-zalatwil-sie-na-wizji-w-programie-na-zywo

Jakby tego było mało, jedna z kamer zarejestrowała to w przybliżeniu. Gdy operator zorientował się, co się właśnie wydarzyło, szybko oddalił kadr.

Zaskoczeni prezenterzy szybko podali opiekunce psiaka papier, a ta niezwłocznie sprzątnęła niespodziankę, którą pupil zostawił na stole. Trudno mieć pretensje do czworonożnego gościa programu - w prawdzie nad pewnymi odruchami nie można zapanować. Całą sytuację skwitowano śmiechem.

Filmik szybko trafił do sieci, gdzie rozbawił wielu internautów z Ukrainy i reszty świata. Pod nim znalazło się również wiele zabawnych komentarzy.

- Trema przed kamerą – zażartował jeden z komentujących.

- Teraz będą musieli zmienić nazwę stacji na ,,dwójka’’ – dodał drugi internauta.

- Ale chociaż miał zdrową kupkę – dodał kolejny.

- Piesek wyraził swoje zdanie na temat Rosji - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: Twitter/Buckarobanza