Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Popłakała się, gdy zobaczyła, co jej chłopak robi z kotem. Na wszystko patrzyła ze szpitalnego łóżka
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 17.01.2024 15:22

Popłakała się, gdy zobaczyła, co jej chłopak robi z kotem. Na wszystko patrzyła ze szpitalnego łóżka

Naganie z domowego monitoringu
Naganie z domowego monitoringu, źródło: tiktok.com/@toastybiscuit, pixabay/Parentingupstream

Właścicielka kota o imieniu Biscuit musiała kilka dni spędzić w szpitalu, dlatego poprosiła swojego chłopaka o to, aby wprowadził się na ten czas do jej mieszkania i zaopiekował pupilem. Kobieta postanowiła na czas swojej nieobecności zostawić w salonie kamerę, aby móc na bieżąco sprawdzać, jak się miewa ukochany mruczek. Chciało jej się płakać, kiedy zobaczyła, w jaki sposób partner traktuje Biscuita, gdy zostają sami w domu. Zachowanie mężczyzny skłoniło ją do podjęcia ważnej decyzji.

Poprosiła partnera o pomoc w opiece nad kotem

Biscuit to rudy kocur, który ma bardzo troskliwą właścicielkę. Jednak pewnego razu zdarzyło się, że kobieta przez kilka dni nie mogła się nim zajmować. Musiała spędzić ten czas w szpitalu. Dlatego poprosiła o pomoc swojego partnera. Mężczyzna nie miał z tym najmniejszego problemu. Podczas nieobecności opiekunki Biscuita, wprowadził się do niej, aby móc jak najlepiej zaopiekować się czworonogiem. 

Kobieta postanowiła zamontować w salonie kamerę. Chciała móc na bieżąco sprawdzać, jak miewa się jej ukochany pupil. Nie spodziewała się, że dzięki temu zobaczy coś, co poruszy ją do łez.

fdfds.JPG
Na kamerze widać było cały salon i wejście do mieszkania, źródło: tiktok.com/@toastybiscuit
20-latek bez skrupułów nagrał i rozesłał znajomym, jak torturuje psa. Zwierzę nie przeżyło Kto mógł, chował się w budynku. Niedźwiedź wdarł się na posesję, piesek pokazał mu, kto tu rządzi

Zobaczyła na kamerze co jej partner robi z kotem

Opiekunka kocura leżąc w szpitalnej sali, dużo czasu poświęcała na obserwowaniu nagrania emitowanego z kamery ustawionej w jej salonie. Przez większość czasu nie miała zbyt wiele do podziwiania. Biscuit jak to kot, większość czasu spędzał na spaniu lub wylegiwaniu się. Jednak w pewnym momencie jej oczom ukazała się scena, która wywołała w niej ogromne emocje.

Kiedy jej partner wszedł do mieszkania, kocur natychmiast się uaktywnił. Mężczyzna nie czekał na pierwszy krok czworonoga. Natychmiast podszedł do niego i wziął go na ręce, wypowiadając jednocześnie w jego kierunku mnóstwo czułych słów. Opiekunka Biscuita była w szoku, bowiem pupil zazwyczaj nie był zbyt wylewny w okazywaniu sympatii, jednak wszystko wskazywało na to, że nie ma nic przeciwko zaistniałej sytuacji. Kolejne kilka sekund nagrania zdziwiły ją jeszcze bardziej.

gth.JPG
Mężczyzna wylewnie przywitał się z kotem, źródło: tiktok.com/@toastybiscuit

Kot oszalał na punkcie chłopaka swojej pani

Ku ogromnemu zaskoczeniu właścicielki Biscuita, rudy kocur wtulił się w mężczyznę i nie zamierzał wypuszczać go ze swoich łapek. Czułe gesty, które okazywali sobie nawzajem, rozczuliły kobietę tak bardzo, że się popłakała. Co więcej, właśnie wtedy właścicielka czworonoga zdała sobie sprawę z tego, że jej obecny partner jest tym jedynym. Po opublikowaniu przepięknej sceny w mediach społecznościowych dodała:

Dokładnie w tym momencie zrozumiałam, że muszę za niego wyjść.

Tak rzeczywiście się stało. Obecnie Biscuit może cieszyć się na co dzień zarówno towarzystwem swojej właścicielki, jak i uwielbianego przez niego mężczyzny, ponieważ w niedalekiej przyszłości zostali małżeństwem. Razem tworzą wyjątkowo zgrane trio.

uuy.JPG
Kocur uwielbia spędzać czas z partnerem właścicielki, źródło: tiktok.com/@toastybiscuit
iki.JPG
Biscuit był bardzo zrelaksowany, źródło: tiktok.com/@toastybiscuit
@toastybiscuit So glad i could be witness to this father son bonding moment #cat #catsoftiktok #orangecat #catmom #catdad ♬ original sound - Biscuit 🐱🍞

Źródło: tiktok.com/@toastybiscuit, lastampa.it