Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Zostawili kamerę, by przyłapać Świętego Mikołaja. Rano zastali choinkę bez ozdób, nagrało się, kto je zabrał
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 26.12.2023 12:45

Zostawili kamerę, by przyłapać Świętego Mikołaja. Rano zastali choinkę bez ozdób, nagrało się, kto je zabrał

Kot w ukrytej kamerze
Kot w ukrytej kamerze, źródło: tiktok.com/@angelwingswalter

Kot o imieniu Walter w środku nocy uznał, że to najwyższy czas na zmianę aranżacji w domu. Jego zdaniem choinka nie wyglądała tak, jak powinna. Postanowił po swojemu udekorować dom świątecznymi ozdobami. Jego właściciele po zejściu do salonu w pierwszej chwili nie byli w stanie zrozumieć, co tak właściwie się stało. Myśleli, że to poranne omamy. Na szczęście, wszystko stało się jasne po obejrzeniu nagrań z kamery.

Domowe pupile uwielbiają bawić się świątecznymi ozdobami

Świąteczne ozdoby to coś, co wzbudza zainteresowanie wśród wielu czworonogów. Najbardziej niesforne zwierzaki są w stanie bez oporów przewrócić nawet bardzo dużą choinkę lub rozerwać na strzępy wszystkie prezenty. Warto dodać, że każdy właściciel czworonoga powinien mieć się na baczności. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że Twój pupil nie jest zainteresowany świątecznymi ozdobami, powinieneś być gotowy na najrozmaitsze psikusy. Żywym przykładem na to, że każda pora na zabawę jest dobra, jest kot o imieniu Walter. Ten na co dzień spokojny mruczek w świąteczny poranek zaskoczył swoich właścicieli w bardzo nietypowy sposób. 

Nastolatek z żalem oddaje psa do schroniska. Powód wstrząsnął pracownikami. Jak mogli go wypuścić?

Kot uznał, że choinka wygląda źle

Walter to kilkuletni kocur, który większość czasu spędza na drzemkach. Jego zdaniem sen warto przerywać jedynie na posiłki oraz przytulanie. Przynajmniej takie podejście ma zazwyczaj. Okazuje się jednak, że magia świąt czasami przybiera nietypową formę. W tym roku Walter w tym wyjątkowym czasie postanowił pokazać swoim właścicielom, jak jego zdaniem powinno wyglądać wnętrze ich domu. 

Kocurowi nie spodobało się świąteczne drzewko. Wykazał on się jednak ogromną wyrozumiałością. Nie zamierzał skakać na choinkę, żeby ją zniszczyć. Wręcz przeciwnie, czworonóg w środku nocy postanowił wykorzystać zwieszone na niej ozdoby w zupełnie inny sposób, niż zrobili to jego właściciele. Wszystkie jego poczynania zostały nagrane na ukrytej kamerze.

fdsds.JPG
Kot musiał bardzo napracować się, aby doprowadzić dom do stanu, który go satysfakcjonuje. Źródło: tiktok.com/@angelwingswalter

Kot postanowił zaaranżować wnętrze po swojemu

Walter kilka godzin przeznaczył na zdjęcie z choinki ozdób i przeniesienie ich na drugą stronę salonu. Zwierzak zrobił to w zaskakująco umiejętny sposób. Niczego w trakcie swojej pracy nie zniszczył. Nie uszkodził nawet żadnej gałęzi drzewka. Jedyne co zrobił, to po prostu udekorował dom tak, jak jego zdaniem wyglądało to najlepiej.

Właściciele kocura po zejściu w świąteczny poranek do salonu nie mogli uwierzyć własnym oczom. Z całą pewnością widok drzewka ogołoconego ze wszystkich ozdób musiał ich zaskoczyć. W końcu zaledwie dzień wcześniej poświęcili mnóstwo czasu na to, aby wprowadzić do swojego wnętrza świąteczną atmosferę. No cóż, następnym razem będą pamiętać o tym, aby podczas dekorowania domu uwzględnić również gusta czworonożnych domowników.

fsdds.JPG
Kot po kolei znosił na drugi koniec pomieszczenia wszystko, co był w stanie unieść, źródło: tiktok.com/@angelwingswalter
ffdfd.JPG
Lampki świąteczne zdaniem kota również były w złym miejscu, źródło: tiktok.com/@angelwingswalter

Źródło: www.tiktok.com/@angelwingswalter, wamiz.pl