Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Policja "zapuszkowała" kota. Nielegalne posiadanie kocimiętki? Prawda okazała się inna
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 27.06.2024 11:12

Policja "zapuszkowała" kota. Nielegalne posiadanie kocimiętki? Prawda okazała się inna

kot w radiowozie
fot. youtube/ Pet-sitting

W niektórych zakątkach świata nawet domowe zwierzaki muszą mieć się na baczności w razie spotkania ze stróżami prawa. Podczas jednej z interwencji policjanci aresztowali kota. Futrzany “przestępca” został ujęty na miejscu zdarzenia i zamknięty w radiowozie. Zwierzę próbowało wielu sztuczek, lecz funkcjonariusze nie dali się nabrać na jego maślane oczy niczym u Puszka ze “Shreka”. Co mruczek miał na sumieniu? Nagranie rozbawi was do łez. 

Niezwykła interwencja policji. Kot został "aresztowany"

Koty znane są ze swoich psotnych zachowań, które potrafią przyprawić ich opiekunów o ból głowy. Te futrzaste łobuzy potrafią wślizgnąć się do kuchni i ukraść posiłek ze stołu, zakraść się na piknik i podkraść kiełbaskę z grilla, a nawet włamać do sąsiednich domów w poszukiwaniu smakowitych przekąsek. Ich niezależna natura w połączeniu ze sprytem sprawiają, że są doskonałymi “przestępcami”, którzy zwykle unikają konsekwencji, nawet gdy zostaną przyłapani na gorącym uczynku. Jednak czasem nawet najbardziej przebiegły mruczek nie ucieknie przed stróżami prawa.

W Nashville w stanie Tennessee w USA policjanci zostali wezwani do wypadku drogowego, jednak nie spodziewali się, że po przybyciu na miejsce zdarzenia będą musieli zmierzyć się z tak nietypowym sprawcą zamieszania. Podczas interwencji natknęli się na kociego rzezimieszka ukrywającego się gęstej trawie. 

Podróże śladami zwierząt: Mroczna strona turystycznych atrakcji ze słoniami Pożegnaliśmy kolejnego lubelskiego sokoła. Nie żyje Borowy, trwają poszukiwania ciała

Nagranie z kotem w radiowozie hitem w sieci. Wyświetlenia idą w miliony

Zwierzę zostało “zapuszkowane”, ponieważ podróżowało ze swoimi opiekunami w samochodzie, który z niewiadomych przyczyn uderzył w barierki. Przestraszony mruczek opuścił pojazd i próbował ukryć się na poboczu, ale wezwana na miejsce pomoc drogowa była szybsza i zareagowała, zanim zdążył uciec. 

Kot został przekazany w ręce policjantów, którzy uznali, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla czworonoga będzie umieszczenie go w radiowozie. Futrzany “przestępca” nie był do końca zadowolony z ograniczenia swobody. Nagranie z interwencji szybko stało się hitem, zdobywając ponad 3.5 miliona wyświetleń na Tiktoku. 

@s.c.reviews82 #cat in possession of catnip.@Med-X ♬ original sound - S.C.Reviews82

Kocie przesłuchanie na miejscu zdarzenia. Komentarze internautów bawią do łez

Policjanci próbowali zrozumieć tłumaczenia zatrzymanego futerkowego “przestępcy”, lecz niestety nie znali kociego języka. Funkcjonariusze szybko zaczęli żartować, że zachowuje się dokładnie tak, jak każdy schwytany przez nich podejrzany, próbujący udowodnić swoją niewinność. Z kolei rozbawieni filmikiem internauci postanowili odgadnąć, za co kotek został ujęty.

  • “Kitku został zatrzymany za posiadanie sporej ilości kocimiętki przy sobie”, 
     
  • “Ej, koleś, czy mogę już wyjść? Wypuść mnie! Jestem niewinny!”,
     
  • “Chyba będzie potrzebował adwokata”.

Niestety wszyscy opiekunowie zwierzęcia z powodu wypadku trafili do szpitala. Funkcjonariusze postanowili, że zaopiekują się kotkiem i zabrali go na komisariat. Aby nie fundować mu dodatkowego stresu, po służbie jeden z policjantów wziął mruczka ze sobą do domu. Futrzastego “więźnia” odebrał po kilku dniach bliski przyjaciel jego właścicieli, który będzie nad nim sprawował opiekę, do czasu aż wrócą do zdrowia

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?