Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Odebrała nietypowy telefon od sąsiadów. Nigdy tak się nie wstydziła za swojego kota
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 17.06.2024 15:21

Odebrała nietypowy telefon od sąsiadów. Nigdy tak się nie wstydziła za swojego kota

kot sąsiada
fot. facebook/ Hilary Anne

Właścicielka kota odebrała niepokojący telefon od sąsiadów. Jej mruczek o imieniu Bob od pewnego czasu nagminnie zakradał się na ich podwórko. Tym razem zwierzę przeszło samo siebie. Domownicy nakryli go na gorącym uczynku, a opiekunka, poproszona o odbiór zwierzęcia, musiała się gęsto tłumaczyć. Dawno się tak nie wstydziła.

Kłopotliwe wędrówki kotów

Koty, znane ze swojej ciekawości i niezależnej natury, często zakradają się w różne miejsca, nie bacząc na granice posesji wyznaczone przez swoich opiekunów. Mruczki potrafią odwiedzać sąsiadów, przesiadywać na obcych podwórkach, a nawet zaglądać do nieznanych im domów wprawiając w zakłopotanie nie tylko właścicieli, ale i również zaskoczonych widokiem obcego zwierzęcia mieszkańców.

Właścicielka kota o imieniu Bob odebrała nietypowy telefon od sąsiadów. Poinformowali oni opiekunkę zwierzęcia, że jej pupil znów się do nich zakradł. Od pewnego czasu mruczek regularnie pojawiał się w ich ogrodzie, co stało się powodem do licznych żartów i przekomarzań między mieszkańcami. Tym jednak razem Bob posunął się o krok dalej, wprawiając swoją żywicielkę w niemałe zakłopotanie.

Rekin w Bałtyku. Może stanowić niebezpieczeństwo, o tym warto wiedzieć Kot ma uciętą końcówkę lewego ucha? Weterynarz wyjaśnia, co to znaczy

Kot postanowił zakraść się do domu sąsiadów. Kobieta musiała się tłumaczyć

Bob bezczelnie wszedł do domu sąsiadów i wylegiwał się na łóżku w sypialni. Zaskoczeni domownicy nakryli go na gorącym uczynku, jak z nonszalancją przeciągał się na ich pościeli. Kobieta nigdy przedtem nie wstydziła się tak bardzo za swojego kota. Sytuacja była niezwykle krępująca, zwłaszcza że mieszkańcy mieli pełne prawo być zirytowani obecnością nieproszonego gościa w swoim domu. 

Właścicielka szybko przeprosiła za zachowanie Boba i obiecała, że dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Na szczęście sąsiedzi okazali się bardzo wyrozumiali i polubili odwiedziny futrzastego czworonoga. To nie był pierwszy raz, kiedy zwierzę pojawiło się w ich domu. Chcieli tylko poinformować opiekunkę mruczka o tym, gdzie przebywa zwierzę, żeby nie martwiła się jego dłuższą nieobecnością. 

koci uciekinier
fot. facebook/ Hilary Anne

Koty to niezależni odkrywcy

Opowiedziana przez kobietę historia bardzo spodobała się miłośnikom mruczków. Niemal każdy właściciel wychodzącego kota zna uczucie zakłopotania, kiedy któryś z sąsiadów dzwoni w sprawie futrzastego intruza. Wielu internautów w komentarzach podzieliło się swoimi zabawnymi historiami, które udowadniają, że czworonogi wprost nie mogą powstrzymać się od ryzykownych eskapad po okolicy.

  • “Obudziłem się kiedyś w moim łóżku, a wraz ze mną wyspany kot sąsiadów”,
     
  • “Trawa jest zawsze bardziej miękka po drugiej stronie ogrodzenia”,
     
  • “To, co kocham w tej historii to dobroduszny sposób, w jaki radzą sobie z tą sytuacją Twoi sąsiedzi”,
     
  • “Pracowałem kiedyś w szpitalu psychiatrycznym, który miał kota w biurze. Historia była taka, że kiedyś był własnością rodziny kilka przecznic dalej, ale pewnego dnia postanowił uczynić szpital swoim domem”.

Koty dzięki swojej naturze są niestrudzonymi odkrywcami. Ich ciekawość często prowadzi do zabawnych, ale również nieco kłopotliwych sytuacji. Właścicielom zwierząt życzymy wyłącznie życzliwych i wyrozumiałych sąsiadów. 

kot sąsiada
fot. canva/ Diego Antonio Maravilla Ruano
Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?