Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Z łazienki dobiegł przeraźliwy krzyk mężczyzny. Kot trzymał się jedynie na pazurach
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 10.06.2024 12:40

Z łazienki dobiegł przeraźliwy krzyk mężczyzny. Kot trzymał się jedynie na pazurach

kot pod prysznicem
fot. reddit.com

Mężczyzna biorący prysznic wpadł w panikę przez swojego kota. Potrzebujące pomocy zwierzę wisiało jedynie na pazurach. Sparaliżowany strachem wezwał więc na ratunek swoją żonę. Gdy kobieta zobaczyła, co się wydarzyło, pozostało jej jedynie chwycić za telefon.

Kot zakradł się do łazienki

Koty to stworzenia, które z nieodpartą ciekawością i niezależnym duchem potrafią wplątać się w najbardziej nieoczekiwane sytuacje. Od wspinania się na najwyższe półki, z których z trudem schodzą, po zaklinowanie się w najciaśniejszych zakamarkach domu. Ich zwinność i determinacja w odkrywaniu nowych miejsc często prowadzą do zabawnych, ale i wymagających interwencji scen. To właśnie te cechy sprawiają, że futrzaste czworonogi, choć bywają nie lada wyzwaniem, są również niekończącym się źródłem radości i śmiechu w naszych domach. 

Do zaskakującej sytuacji doszło w jednym z domów. Mężczyzna podczas brania prysznica nagle zaczął głośno krzyczeć i wzywać pomocy. Przerażona sytuacją żona przybiegła mu na ratunek. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Wsparcia nie potrzebował mąż, tylko kot! Jedyne co mogła zrobić to chwycić za telefon. 

Fotopułapka nagrała lisa. Uwagę zwraca jego zaskakujące ubarwienie. Leśnicy tłumaczą Hit w Pepco. Ta zabawka nie tylko sprawi psu frajdę, ale i rozwinie jego umiejętności

Zaskakujący widok w łazience

Kobieta, przybiegając do łazienki, odkryła zaskakującą scenę. Jeden z jej kotów siedział na ziemi i przyglądał się, jak jego właściciel próbuje sobie poradzić z jego przyrodnim bratem. Czarno biały mruczek podczas kąpieli opiekuna postanowił przetestować swoje umiejętności i skoczył na oddzielającą strefę prysznicową zasłonkę. Zwierzę nie spodziewało się tak niepewnego podłoża i trzymając się pazurami, narobiło sporo hałasu. Zaskoczony mężczyzna nie widząc, co się dzieje, wpadł w panikę i zaczął krzyczeć. 

kot w łazience

Rozbawiona sytuacją żona, zamiast pomóc swojemu mężowi, chwyciła za telefon i uwieczniła zabawną sytuację. Nie mogła się powstrzymać i opublikowała zdjęcie wraz z opisem w sieci. Fotografia w przeciągu kilku minut otrzymała ponad 10 tys. polubień. 

Kobieta nie miała dla męża litości. Zabawne zdjęcie komentuje cały świat

Czujni obserwatorzy zabawnych sytuacji ze zwierzętami zamieszczanych na reddit.com od razu przystąpili do akcji. Wielu miłośników kotów w komentarzach opowiedziało swoje historie z życia z mruczkami pod jednym dachem. Czarno-biały bohater ze zdjęcia nie był jedynym okazem na świecie, który próbował przejść, "niezauważony" po zasłonce na drugą stronę pomieszczenia. 

  • “Na początku zobaczyłem tylko kota na podłodze i pomyślałem ”to niezbyt interesujące". Myliłem się", 
  • “Nadal mam długą bliznę na ramieniu od czasu, gdy mój kot zaskoczył mnie, mając nadzieję na wspólny prysznic. Natychmiast tego pożałował i użył moich gołych rąk i nóg, aby wydostać się z tarapatów”,
  • “Ten, co siedzi na ziemi, bierze lekcje, on będzie próbował następny”,
  • “Koty uwielbiają atakować zasłony prysznicowe i wszystko, co się za nimi porusza”, 
  • “Najzabawniejsze jest to, że żona zrobiła fotkę, zamiast pomóc ofiarom sytuacji. Też bym tak zrobiła”.

Czy wasze koty też dostarczają wam tyle emocji? Macie w domu małych kaskaderów czy raczej trafiły Wam się spokojne mruczki?

Chcesz podzielić się z nami swoją historią? Wyślij wiadomość na [email protected]

Tagi: Kot Koty ratunek