Swiatzwierzat.pl

twitter/daisyandconfused

Pokazała rodzinną pamiątkę. Wzruszające, czyje zdjęcia znalazła w medalionie babci

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Amerykańska pisarka i redaktorka Daisy Alioto odkryła w domu swojej przybranej babci coś, co sprawiło, że do oczu napłynęły jej łzy. Robiąc porządki, natknęła się na otwierany medalion i była ciekawa, czyje zdjęcia znajdowały się w środku. Po uchyleniu wieka nie była rozczarowana. Babcia na pewno wzruszyła się, gdy to znalazła.

Śmierć bliskiej osoby bądź zwierzęcia zawsze jest dla nas ciosem. Żadne słowa pocieszenia ani wsparcia nie są w stanie ukoić bólu, który czujemy i zapełnić pustki, jaka nas wypełnia. Gdy czujemy, że nadszedł odpowiedni moment, możemy przejść do przeglądania przedmiotów należących do zmarłego. Tak też postąpiła Daisy Alioto, prezentując zawartość medalionu po nieżyjącej już babci.

Znalazła otwierany medalion należący do babci. Zawartość wzruszyła ją do łez

Dziennikarka znalazła piękny wisiorek w kształcie serca, który należał do starszej kobiety i naturalnie była bardzo ciekawa, czyje zdjęcia babcia nosiła blisko serca. Ku swojemu wielkiemu zdumieniu, po otworzeniu biżuterii w środku nie znalazła fotografii swoich krewnych. Nie oznacza to jednak, że naszyjnik był pusty.

Medalion
twitter/daisyandconfused
634691
twitter/daisyandconfused

Logicznym jest założenie, że większość osób umieszcza w biżuterii zdjęcia drogich sercu osób - małżonków, dzieci czy wnuków. Babcia Daisy miała jednak nieco inne podejście do więzi międzyludzkich, a za życia zasłynęła z bezgranicznej miłości do zwierząt domowych. Łatwo zatem domyślić się, czyje zdjęcie przechowywała w drogocennej ozdobie na szyję.

Futrzaści ulubieńcy zasłużyli na upamiętnienie

Daisy nie była w stanie pohamować emocji, gdy wewnątrz medalionu w kształcie serca ujrzała czarno-białe zdjęcia czworonożnych podopiecznych swojej ukochanej babci. Po jednej stronie widniała fotografia golden retrievera, zaś po drugiej puszystego kota. Niewątpliwie takie znalezisko może stopić każde serce.

492243
twitter/daisyandconfused

Wpis w mediach społecznościowych cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na to, że wisiorek prezentuje się zachwycająco, ale przede wszystkim dlatego, że skrywa w sobie fotografie ważnych członków rodziny - i to tych czworonożnych! Bez nich nasze życie zdecydowanie nie byłoby takie samo.

Kobieta opublikowała na Twitterze zdjęcia znaleziska, a jej post został udostępniony tysiące razy, co skłoniło inne osoby do podzielenia się tym, co jest przechowywane w ich wisiorkach. W odpowiedzi na wpis otrzymała zdjęcie od internautki, która podobnie, jak jej babcia, także przechowywała w medalionie zdjęcia swoich ukochanych zwierzaków.

195956
twitter/daisyandconfused

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] . Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta . Bądź z nami!

źródło: bemorepanda.com

Tagi:

Podobne artykuły

Koty

Natura wciąż zaskakuje. "Kotolis" z Korsyki zadziwił świat nauki, badacze uznali go za nowy gatunek
Czytaj więcej >

Koty

Źrenice kota przybierają różną wielkość? Właściciel musi biec z nim do weterynarza
Czytaj więcej >

Koty

Chiny: Porywacze ukradli rasowego kota. Gdyby nie nadajnik GPS, skończyłby na talerzu
Czytaj więcej >

Koty

Zdziwiła się, gdzie kotka przeniosła kocięta. "Nie mogę ich zostawić samych, choćby na jedną noc"
Czytaj więcej >

Koty

Kotki przymarzły do podłoża. Mężczyzna uratował je w sprytny sposób, "Nie pijcie tego, to kawa"
Czytaj więcej >

Koty

Jak pozbyć się zapachu kociego moczu? Te produkty zniwelują nieprzyjemną woń
Czytaj więcej >
Ewa Matysiak

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz roli domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]