Szary pies pitbull
Źródło: YouTube/Zeusy The Pitty

Pitbull próbuje wymusić na właścicielu więcej przysmaków. Jego argumenty są przeurocze

10 Stycznia 2021

Pitbull w przeuroczy sposób próbuje przekonać swojego właściciela, by ten poczęstował go jeszcze jedną, smakowitą kostką. Opiekun się na to nie zgadza, ale pies nie daje za wygraną. Czworonóg w najsłodszy sposób robi wszystko, by człowiek się nad nim zlitował. Nagranie z pitbullem Zeusem można obejrzeć na YouTube. Czy właściciel uległ jego prośbom?

Zeus to wyjątkowy pitbull, który próbuje oczarować swojego właściciela swoją słodyczą. Ten jednak z trudem powstrzymuje się od śmiechu, starając się sprawiać wrażenie poważnego. Pies już dostał swój smakołyk i wystarczy. Pitbull ma jednak inne zdanie w tej materii i nastąpiła niewiarygodna wymiana spostrzeżeń!

Nieugięty pitbull prosi o kość

Pitbull Zeus, gdy wrócił z właścicielem ze spaceru, dostał swój ulubiony przysmak - kostkę. Jednak nie satysfakcjonowała go ilość tego smakołyku. Jak to, tylko jedna?

Pies był nieugięty i na każdy argument opiekuna odpowiadał żałosnym głosem. Właściciel próbował mu wytłumaczyć, że już dostał kostkę i kropka.

Zawiedziony pitbull oparł się nawet na kolanach opiekuna i przekrzywiał głowę, słuchając, co jego człowiek ma do powiedzenia. Wyglądał na niezwykle zawiedzionego faktem, że drugą kostkę dostanie kiedy indziej.

Na pytanie właściciela, czy może nie chciałby się teraz pobawić, urażony pitbull odwraca głowę i patrzy spod ukosa. Tym razem już milczy, ale jego postawa mówi wszytko sama za siebie. Nie będzie się bawił, dopóki nie dostanie kostki!

Suczka próbowała gryźć wszystkich w schronisku. Tylko jedna kobieta mogła się do niej zbliżyćSuczka próbowała gryźć wszystkich w schronisku. Tylko jedna kobieta mogła się do niej zbliżyćCzytaj dalej

Z opisu filmiku na YouTube dowiadujemy się, że ostatecznie pies jednak przekonał właściciela, by ten dał mu kolejną kostkę. Czarujący urok i to błagalne spojrzenie w końcu dały oczekiwany efekt.

- Pitbull dostał w końcu drugą kostkę. Mój własny pies dobrze mnie wytrenował! - podsumował rozbawiony opiekun.

Niezwykle przekonujący psiak

Ten zwierzak zdecydowanie wpłynął swoim zachowaniem na właściciela, ale także i na internautów. Od końca listopada 2020 roku na YouTube obejrzało go już ponad pół miliona widzów.

- Sposób, w jaki pies przechyla głowę, jest najbardziej uroczy... Ci, którzy myślą, że pitbulle są niebezpieczne, muszą to obejrzeć! - pisze jeden z internautów pod filmem.

- Zeus jest tak ekspresyjny. Właściwie wydaje się, że prowadził z opiekunem logiczną rozmowę. To taki cudowny chłopiec - wtórował inny użytkownik sieci.

- I dlatego właśnie nie mam własnego psa. Zeus pływałby w kościach, jak mogłabym ich odmówić temu uroczemu psiakowi? - dodała kolejna osoba.

Czy ktokolwiek byłby w stanie oprzeć się uroczym argumentom pitbulla Zeusa? My na pewno nie mielibyśmy serca!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/Zeusy The Pitty

Następny artykuł