Swiatzwierzat.pl
Pitbull skrada się by nie obudzić kota

Facebook/Pound Hounds ResQ

Pitbull boi się, że obudzi kota. Wpadł na sprytny pomysł, można paść ze śmiechu

17 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Udostępnij:

Pitbull o imieniu Redd zdecydowanie zasługuje na tytuł "największego słodziaka"! Zwierzak tak bardzo nie chciał obudzić kota, że zrobił wyjątkową rzecz. Jego zachowanie zostało nagrane i trafiło do sieci. Uśmiech sam maluje się na twarzy, kiedy

Pitbulle to rasa psów uchodząca za agresywną. Nie każdy jest do niej przekonany, ale istnieje masa przykładów udowadniająca, jak bardzo psy potrafią być urocze. Pewien pitbulll uwieczniony na nagraniu dał tego doskonały przykład!

Pitbull nie chciał obudzić kota

Pitbull Redd nie chciał obudzić swojego przyjaciela. Kiedy właścicielka zawołała zwierzaka do siebie, ten musiał wymyślić sposób jak przejść obok mruczka niepostrzeżenie. Każdy zasługuje na drzemkę i pod żadnym pozorem nie można z niej budzić. To, co zrobił pies zdecydowanie zasługuje na pochwałę. 

Pitbull wpadł na genialny pomysł. Idąc do opiekunki postanowił przejść obok mruczka "na paluszkach". Powolutku, ostrożnie, krok za krokiem, byleby jak najciszej i żeby jak najmniej hałasować pazurami stukającymi o podłogę. Pies jeszcze co chwilę zatrzymuje się i ogląda na kota, by upewnić się, że go nie obudził.

To, co zrobił pitbull na nagraniu, udostępnionym na Facebooku zwala z nóg. Reakcja psa na widok śpiącego kota i próba cichutkiego przejścia obok niego jest naprawdę przeurocza, co nie umknęło na uwadze internautom.

Nagranie z pitbullem podbija internet

Nagranie po dziś dzień podbija serca internautów, wzruszając i bawiąc do łez. To naprawdę uroczy, opiekuńczy pitbull, któremu nie sposób się oprzeć, oglądając wideo. 

- Co za uroczy pies! Jest dość duży, by poradzić sobie z kotem, ale spójrzcie tylko jak bardzo się go boi!

- Ja również posiadam psiaka, który potrafi się doskonale skradać. Gdy ją adoptowałam, podczas drugiej nocy w domu porwała kurczaka z kuchni i bezszelestnie przemknęła z nim przez cały dom.

- Mój pitbull również doskonale się skrada. Gdy idę spać do swojego pokoju, jakiś czas później zakrada się do mnie mój zwierzak. Robi to tak cicho - włącznie z przejściem po parkiecie i skokiem na łóżko - że orientuję się o jej obecności, dopiero gdy nie mogę naciągnąć swojej kołdry - czytamy komentarze internautów.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz nagranie:

źródło: kochamyzwierzaki.pl, Facebook/Pound Hounds ResQ

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >