Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Piesek toczył zaciekły bój z owadem, na szczęście przybyła kawaleria. Wideo podbija Sieć
Emil Hoff
Emil Hoff 05.10.2021 02:00

Piesek toczył zaciekły bój z owadem, na szczęście przybyła kawaleria. Wideo podbija Sieć

BeFunky-collage - 2021-10-05T121244.664
Facebook.com @viralhog

Życie psa nie jest łatwe. Musi nie tylko jeść, bawić się, czekać na spacer i uważać, czy aby w pobliżu nie zjawił się jakiś odkurzacz, ale także pilnować domu przed wszelkimi (innymi niż odkurzacz) groźnymi intruzami.

Zadanie obrony domu jest tym trudniejsze, im mniejszy jest pies. Zabawne wideo ukazuje, jak ze swej obronnej misji wywiązuje się mały piesek w typie pomeraniana, który stanął do walki z muchą.

Kawaleria przybywa na odsiecz

Owadzi przeciwnik wyraźnie naigrawa się z pieska i prowokuje go, latając nisko i przysiadając na przeszklonych drzwiach do ogrodu. Mimo to piesek nie traci rezonu, entuzjastycznie szczeka i atakuje muchę raz pyszczkiem, raz łapkami.

Cały ten raban usłyszał większy czworonóg, owczarek niemiecki, i przydreptał na pole walki. Nieco zbity z tropu, podszedł do pobzykującej muchy i po prostu ją zjadł.

Mniejszy piesek jakby nie zorientował się od razu, że walka dobiegła końca i znowu podbiegł do drzwi, szukając przeciwnika na szkle. Właścicielka obu psów, która nagrywała zmagania malucha z muchą, wybuchnęła śmiechem na ten niezwykły zwrot akcji.

Wideo ma już 100 tys. wyświetleń

Wideo ukazujące psią muchomachię trafiło do sieci. Opublikował je na Facebooku popularny portal Viral Hog.

Internauci oszaleli na punkcie pociesznych psów, zwłaszcza mniejszego w typie pomeraniana, który tak walecznie poczynał sobie z owadem dopóki większy kolega nie sprzątnął mu go sprzed nosa.

- Nonszalancja owczarka jest niesamowita - śmieje się jeden z internautów w komentarzu pod filmem. - Co tu się wyrabia? O, mucha! Omnomnom. Dziękuję, nic tu więcej po mnie.

- Muchy, czyli ulubione psie "latające rodzynki" - czytamy w innym komentarzu. - Dobrze, że to nie osy, czyli tzw. "pikantne latające rodzynki".

- Owady mają bardzo bogate w białko mięso, choć mucha raczej nie jest najlepszą przekąską dla psa. Nieśmieszne! - ocenia kolejny internauta.

- Moja suczka lubi bawić się pająkami - pisze inna internautka. - Ma taką zabawę, że bierze je do pyska, a potem rzuca całkiem żywe na moją poduszkę. Ma wtedy ubaw po pachy, ja nieszczególnie.

Obejrzyjcie filmik, ukazujący walkę piesków z muchą, który narobił tyle szumu w Internecie:

Źródło: Facebook.com @viralhog

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!