Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Anna Mucha wyśmiana przez internautę. „Ludzie z głodu umierają, a ty króliczka będziesz leczyć"
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 22.08.2021 02:00

Anna Mucha wyśmiana przez internautę. „Ludzie z głodu umierają, a ty króliczka będziesz leczyć"

Anna Mucha
instagram/taannamucha

Anna Mucha musiała przerwać odpoczynek we Francji. W trakcie jazdy jedną z polnych dróg we Francji aktorka dostrzegła potrąconego zajączka. Bez chwili wahania zdecydowała się mu pomóc. Nie spodobało się to jednemu z internetowych hejterów, który postanowił wysłać do celebrytki wyjątkowo kąśliwą wiadomość.

Jak dotąd, Anna Mucha nie miała powodów, by narzekać na niedosyt atrakcji podczas wspólnego wyjazdu z ukochanym. Odkąd wyjechała do kraju nad Sekwaną na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia m.in. znad basenu i piaszczystych plaż.

Anna Mucha zajęła się poszkodowanym zwierzątkiem

Do niezapomnianych chwil podczas rajskich wakacji dołączyło nieplanowane spotkanie ze zwierzęciem w potrzebie. Okazuje się, że partner aktorki wypatrzył na drodze potrąconego zajączka. Para postanowiła czym prędzej zawieźć go do lecznicy.

- Na środku drogi znaleźliśmy to maleństwo... Ma niestety przetrąconą, połamaną nóżkę. Było zupełnie samo i siedziało na środku drogi i tak wyglądało dosyć nieszczęśliwie. Nie wiem czy dobrze zrobiliśmy, ale zgarnęliśmy maleństwo i jedziemy z nim do weterynarza... - mówiła Mucha w relacji na instastory.

Jak dowiadujemy się z kolejnych relacji, Anna Mucha i Jakub Wons zawieźli szaraczka do najbliższego weterynarza, który odmówił im pomocy. Postanowili nie poddawać się i udać do gabinetu znajdującego się ponad 1,5h drogi stamtąd.

W drodze do lecznicy aktorka popuściła wodze fantazji i postanowiła wybrać zajączkowi imię. Wybór stanął na Jacques Charaque, brzmiące jak Żak Szarak.

Wkrótce potem Anna Mucha przekazała wieści o tym, iż szary futrzak został przekazany w ręce pracowników rezerwatu dla dzikich zwierząt.

- Na pewno wszystko będzie dobrze, zostawiliśmy swój adres mailowy - podsumowała aktorka.

Internetowy hejter nie przebierał w słowach

Okazuje się jednak, że empatia i szczera chęć pomocy poszkodowanemu zwierzęciu wywołała negatywne odczucia w jednym z internautów. Następnego dnia Anna Mucha opublikowała na mediach społecznościowych wiadomość, którą dostała od sfrustrowanego użytkownika Instagrama.

- Głupia c*po ludzie z głodu umierają w twoim mieście, a ty króliczka będziesz leczyć teraz za tysiące złotych - brzmiała wulgarna wypowiedź niejakiego pana Pawła.

Czy ten komentarz naprawdę był potrzebny? Jakie jest Wasze zdanie na temat zachowania gwiazdy i jej ukochanego?

Zobacz zdjęcia:

undefined
undefined
undefined
Komentarza od użytkownika

Źródło: swiatgwiazd.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami