Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot Milo znalazł sposób na pozbycie się psiego kolegi, by mieć swą panią tylko dla siebie
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:48

Kot Milo znalazł sposób na pozbycie się psiego kolegi, by mieć swą panią tylko dla siebie

BeFunky-collage - 2021-10-05T102022.178
TikTok.com @mrmilothechonk

Kot Milo wpadł na genialny pomysł, jak pozbyć się konkurencji do pieszczot. Słodziak czy geniusz zła? Sami się przekonajcie!

Koty uchodzą za bardzo inteligentne, a w każdym razie lubią sprawiać takie wrażenie. Mają klasę i styl. Czasem zdają się naigrawać z psów, które wolą się bawić i wygłupiać niż zgrywać ważniaków.

Diaboliczny plan kota Milo

Ten kontrast jest szczególnie widoczny u pupili Eriki, uroczego golden retrivera Beckhama i jego kociego brata, Milo.

Milo i Beckham rywalizują ze sobą o względy swojej pani, Eriki. A w każdym razie tak myśli Milo. Kot nie lubi dzielić się pieszczotami i miejscem na kolanach opiekunki, dlatego wynalazł genialny sposób na czasowe pozbycie się psiego rywala.

Aby mieć spokój od Beckhama, Milo nauczył się wykorzystywać ciekawość psa i pewne braki w jego inteligencji.

Otóż kot po prostu wchodzi do klatki kennelowej Beckhama i czeka, aż pies się nim zainteresuje. Zaintrygowany Beckham wchodzi do klatki, by sprawdzić, co też Milo tam robi. Wtedy kot wychodzi z klatki i przymyka łapką drzwi.

Beckham najwyraźniej nie pojmuje, że drzwi klatki nie są zamknięte na zatrzask i wystarczy je poruszyć, by się otworzyły. Kiedy w polu widzenia Beckhama znajdują się kratki, pies uważa, że jest uwięziony, i siedzi w klatce, czekając na ratunek. W tym czasie Milo biegnie do Eriki, by zażyć pieszczot bez towarzystwa psa.

Internauci ledwo wierzą własnym oczom

Niezwykłe nagranie zostało opublikowane na TikToku, a potem na YouTube. Łącznie ma już ponad 13 mln wyświetleń.

Internauci sami nie widzą, czy cieszyć się z niezwykłego sprytu kota Milo, czy raczej potępiać jego diaboliczną manipulację biednym psem Beckhamem.

- Milo to geniusz zła! - pisze jedna z internautek w komentarzu pod filmem, opublikowanym na TikToku.

- Twój kot właśnie nauczył się zaganiać do zagrody! - śmieje się inny internauta.

- Nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła na własne oczy - zachwyca się kolejny komentujący.

Zobaczcie niezwykłe nagranie, ukazujące, jak kot Milo eliminuje z gry psa Beckhama!

@mrmilothechonk Don’t worry we let our dog out right away whenever Milo does this 😂 #foryou #foryoupage #lol #comedy #cats #catsoftiktok ♬ Sneaky Sneaky - Jim Zartman

Źródło: TikTok.com @mrmilothechonk

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!