Swiatzwierzat.pl

Facebook/Kimberley Bridges

Pies uratował właścicielkę przed śmiercią pod kołami vana. Wszystko uchwyciła kamera

3 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Wielkiej Brytani w hrabstwie Yorkshire. 35-letnia Kimberley Bridges dzięki swojemu czworonożnemu przyjacielowi uniknęła śmierci. Pies uratował swoją właścicielkę przed rozpędzonym samochodem.

Brytyjka zamieściła na swoim profilu na Facebooku nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak bardzo niebezpieczna sytuacja miała miejsce na jednej z miejskich dróg. Gdyby nie jej pies o imieniu Orla, kobieta mogłaby tego nie przeżyć.

Pies uratował kobietę przed rozpędzonym samochodem

Do zdarzenia doszło na ulicy Castleford w West Yorkshire w Wielkiej Brytanii. 35-latka udała się na spacer ze swoim ukochanym psem. W pewnym momencie rozpędzony samochód wjechał wprost na chodnik, omal nie taranując kobiety. Kimberley Bridges uszła z życiem tylko dzięki szybkiej interwencji czworonoga.

Sześcioletni mieszaniec ras bokser i amerykański staffordshire terrier w odpowiednim momencie pociągnął za smycz, tym samym odciągając kobietę z miejsca, w które wjechał rozpędzony van. Jak mówi sama kobieta, nie była ona świadoma niebezpieczeństwa, ponieważ podczas spaceru miała założone słuchawki. Po interwencji Orli odwróciła się i zamarła z przerażenia.

- Po prostu zamarłam ze strachu. Widziałam tylko tę ogromną ciężarówkę pędzącą w moim kierunku. Myślałam, że nie ma mowy, żebym to przeżyła — wyznała Kimberley Bridges w rozmowie z Yapp-App.

Pies ratuje właścicielkę przed śmiercią

35-latka przyznaje, że gdyby nie szybka interwencja ukochanego psa , cała sytuacja mogłaby zakończyć się tragicznie. Kimberley Bridges wyznała, że sama nie zdążyłaby usunąć się z miejsca zdarzenia, bo samochód jechał z zawrotną prędkością. Zdradziła także, że nawet po odciągnięciu jej przez psa poczuła otarcie bocznego lusterka o swoje pośladki.

- Nie ruszyłabym się tak szybko, gdyby nie Orla. Uratowała mnie. Wyciągnięto mnie z drogi. Położyłam ręce na kolanach, wzięłam kilka oddechów i poklepałam Orlę, żeby upewnić się, że nic jej nie jest. Spojrzałam w dół drogi, aby zobaczyć, gdzie zniknął samochód i usłyszałam kobietę krzyczącą: „Zniknął. Odjechał”. Nie widziałam, kto prowadził. — powiedziała kobieta w rozmowie z portalem i dodała. - Wszystko wydarzyło się za szybko. Gdyby to się wydarzyło pół godziny później, chodnik byłby pełen dzieci idących do szkoły.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] . Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta . Bądź z nami!

Źródło: Yapp App, petsradar.com

Tagi:

Podobne artykuły

Aktualności

Zmarł Zdzisław Małysz, przyjaciel wszystkich zwierząt. "Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach"
Czytaj więcej >

Aktualności

Bezdomniaki liczą na pomoc. Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie
Czytaj więcej >

Aktualności

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Czytaj więcej >

Aktualności

Suczka panicznie boi się ludzkiego dotyku. Kiedy kobieta wyciąga do niej rękę, wszystko się zmienia
Czytaj więcej >

Aktualności

Turystka dotkliwie pogryziona przez żółwia. "Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do morza"
Czytaj więcej >

Aktualności

Przemytniczki wiozły walizki pełne żywych zwierząt. Celnicy naliczyli ich ponad 100
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]