Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies był w krytycznym stanie, nie miał w ogóle futra. 6 miesięcy później stał się nie do poznania
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 19:06

Pies był w krytycznym stanie, nie miał w ogóle futra. 6 miesięcy później stał się nie do poznania

piesek
tik tok/ my_dixy_wrecked

Pies trafił do organizacji Cane Rosso w Teksasie. Otrzymał na imię Dobby, po postaci z serii o Harry'm Potterze, dokładniej po Zgredku. Czworonóg wyglądaa jak siedem nieszczęść. Był niedożywiony, odwodniony, pozbawiony sierści, ze strupami na ciele. Jego stan był fatalny, a jednak znalazł się ktoś kto zechciał adoptować zwierzątko.

Pies otrzymała szansę 

Dobby jest mieszańcem. Ma w sobie odrobinę z psa rasy chihuahua i z jamnika. Jego metamorfoza, która została udostępniona w aplikacji Tik Tok, skradła serca internautów. Prawidłowa opieka i miłość mogą zdziałać cuda!

- Jestem bardzo szczęśliwa z powodu dołączenia Dobby do mojego życia. Wielkie podziękowania dla organizacji, która go uratowała - napisała Brylee, opiekunka zwierzęcia.

Kobieta zajęła się psem najlepiej jak potrafiła. 6 miesięcy po adopcji, pies w ogóle nie przypominał już Zgredka, można powiedzieć, że był zupełnie innym zwierzakiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Metamorfoza psa 

Pies zmienił się nie tylko zewnętrznie (urosło mu futro), ale i wewnętrznie. Stał się radosnym czworonogiem, pełnym chęci do życia. 

Internauci podziękowali Brylee za adopcję zwierzęcia i opiekę nad nim. Wideo z metamorfozą otrzymało ponad 5 tys. polubień, skomentowano je ponad 100 razy, obejrzało je ponad 27 tys. osób - i licznik wciąż rośnie. 

- To wideo trzeba zobaczyć. - Wow, zmieniałaś życie temu psu. Dziękuję Ci.- Awe, on jest super szczęśliwy.- Jestem szczęśliwy, że go znalazłeś. Dziękuję Ci za opiekę nad tym małym chłopakiem - czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcie:

Tiktok/ my_dixy_wrecked

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt: