Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Stado jeleni wtargnęło na drogę. Kierowca BMW cudem uniknął śmierci
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 24.03.2022 19:06

Stado jeleni wtargnęło na drogę. Kierowca BMW cudem uniknął śmierci

jelenie
YouTube/StopCham

Zdarzenia drogowe z udziałem zwierząt mają miejsce każdego dnia. Niestety, wiele z nich kończy się tragicznie. Zaskoczeni kierowcy mają zbyt mało czasu na ucieczkę czy wyhamowanie, co często kończy się śmiercią podróżujących. Silne zwierzęta z impetem wpadają na auta, tłukąc szyby i raniąc podróżujących. Niestety, wiele osób ginie w wyniku odniesionych obrażeń. 

Kierowca BMW przeżył spotkanie ze zwierzętami 

O wielkim szczęściu może mówić kierowca samochodu BMW. Jego potężna limuzyna odparła atak, kiedy to nagle drogę próbowało przebiec stado jeleni! Do zdarzenia doszło w sobotę 27 lutego na drodze wojewódzkiej nr 618 od strony Wyszkowa do Pułtuska (woj. mazowieckie) po godz. 12.00. 

Kierowca czarnego BMW nie miał szansy wyminąć zwierząt. Zdecydował się zahamować, jednak kilka zwierząt i tak wpadło na jego auto! Choć uderzenie było ogromne, żadnemu ze zwierząt nie udało się przebić szyb aut. Jelenie "odbiły się" od samochodu.

Kierowcy nic się nie stało, jednak jego auto będzie wymagać kosztownej naprawy. Jelenie prawdopodobnie zgniotły przedni błotnik wraz z maską i klapę bagażnika. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Całe zdarzenie nagrał wideorejestrator, a kierowca podzielił się nim z użytkownikiem STOP CHAM na YouTubie. W ciągu jednego dnia filmik obejrzano 800 tys. razy! 

- Do takiego pecha to trzeba mieć szczęście xD- Leasingodawca: Panie kierowco, skąd te wgniecenia na klapie bagażnika? Pan kierowca: Nie uwierzy pan - komentowali internauci.

Zobacz wideo:

[EMBED-4132] 

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt: