Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mina psa mówi wszystko. Nie uwierzysz, co zrobił mu właściciel
Monika Krupska
Monika Krupska 28.02.2021 01:00

Mina psa mówi wszystko. Nie uwierzysz, co zrobił mu właściciel

pies mina psa
youtub/TheLad

Psy nie potrafią kłamać. Kiedy zwierzęta są obrażone na właścicieli, od razu to po nich widać. Zazwyczaj opiekunowie nie muszą stawać na uszach, aby załagodzić spór z pupilami. Najczęściej wystarczy smakołyk, dłuższy spacer czy wspólne zabawy.

Pies obraził się na opiekuna

Pewien psiak nawet nie ukrywał, że jest obrażony na opiekuna. Jego mina zdradzała dosłownie wszystko. Pies nawet nie drgnął na widok właściciela, kiedy ten przyszedł go odebrać. Zazwyczaj czworonogi merdają ogonami, łaszą się, próbują przytulić. Jednak ten czworonóg w ogóle nie ucieszył się na widok znajomej mu osoby. Jego mina mówiła wszystko - nie jest dobrze!

Co takiego przeskrobał opiekun, że pies próbował zabić go wzrokiem? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - zabrał go do weterynarza! Nie wiadomo, jak dużo czasu zwierzak spędził w placówce. Ale nie był z tego zadowolony. 

Opiekun nagrał reakcję czworonoga, kiedy przyszedł go odebrać. Ta stała się hitem w sieci!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Reakcja psa bije rekordy popularności 

Nagranie udostępniono na kanale TheLad na Youtubie, gdzie od 2015 roku obejrzano je blisko 4 mln razy! Internauci zachwycili się reakcją psa, który nawet nie udaje, że cieszy się na widok właściciela.

- Nie jestem szczęśliwy Bob. Nie jestem.- Pies ma minę w stylu "Ufałem Ci"- Nigdy Ci tego nie zapomnę - czytamy zabawne komentarze internautów.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt: