suczka i pies
Źródło: facebook.com/jessicazzic

Suczka na spacerze dosłownie oszalała na widok podobnego psa. Szybko okazało się, dlaczego

10 Stycznia 2021

Jessica Zic była na zwyczajnym spacerze z suczką Dolly, gdy zauważyła psa łudząco podobnego do jej podopiecznej. Nie umknął on też uwadze Dolly, która dosłownie oszalała na widok swojego sobowtóra i jak dzika rzuciła się, by się z nim przywitać! Pies również był zafascynowany suczką, a właścicielki szybko odkryły dlaczego.

Właścicielka Dolly zupełnym przypadkiem przeżyła sytuację, która brzmi jak wyjęta z filmu! Będąc w Nashville na spacerze ze swoją podopieczną, zauważyła, że suczka golden doodle zaczyna wyrywać się na smyczy do innego psa. Co ciekawe, oba psiaki wyglądały niemal identycznie.

Suczka zwariowała na widok innego psa

Jessica jest właścicielką młodej suczki rasy golden doodle. Nie jest to jeszcze zbyt popularna krzyżówka, z reguły trudno więc spotkać drugiego jej przedstawiciela na spacerze. W tym wypadku jednak podobieństwo napotkanego zwierzaka nie kończyło się na rasie.

Dolly kompletnie oszalała na widok podobnego do niej psa i już po chwili obie znalazły się obok właścicielki drugiego zwierzaka, który zareagował na suczkę z równie ogromnym entuzjazmem. Jessica zaczęła rozmawiać z drugą kobietą i szybko odkryły coś niezwykłego!

Właścicielka psa rozpoznała Dolly z Instagrama, gdzie widziała ją jeszcze jako szczeniaczka. Po chwili wszystkie elementy układanki nagle zaczęły do siebie pasować.

Okazało się, że ich psiaki pochodzą z tego samego miotu! Rodzeństwo było niemal identyczne, a niepohamowana radość na swój widok tylko potwierdzała tę teorię.

Niesamowity przypadek

Mieszkająca w Nashville Jessica dowiedziała się, że właścicielka brata Dolly, Becky zrobiła sobie przystanek w mieście pomiędzy podróżami. Prawdopodobieństwo, że psy akurat w tym czasie się spotkają było niemal nieistniejące, a jednak.

Brat Dolly nazywał się Wally. Rodzeństwo przyszło na świat w Missouri, na początku 2020 roku. Maluchy trafiły do nowych domów, gdy miały tylko po 8 tygodni, a jednak po tym krótkim spędzonym wspólnie czasie, rozpoznały się od razu!

Właścicielki nie mogły uwierzyć w ten niezwykły zbieg okoliczności. Udokumentowały spotkanie na zdjęciach i filmach i podzieliły się niecodzienną historią w sieci.

Trzeba przyznać, że to naprawdę niespodziewany obrót spraw! Teraz, skoro już się znają z pewnością znajdą jeszcze okazję, by ich psie rodzeństwo spotkało się kiedyś na wspólną zabawę.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł