Swiatzwierzat.pl
Dziewczyna z husky

youtube/AnimalHouseforReal

Dziewczyna została "zaatakowana" przez stado szczeniaczków husky. Film wywołuje zachwyt

9 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Husky przeprowadziły zmasowany atak na córkę właścicieli hodowli. Puszyste szczeniaczki wbiegły do pokoju, w którym siedziała dziewczyna, po czym rzuciły się na nią z impetem, by wycałować ją po twarzy. Sytuacja uwiecznione na wideo to jedna

Husky syberyjski jest rasą psów znaną ze swojej powalającej siły, odporności na niemal arktyczne warunki atmosferyczne, ale też uwielbienia do pieszczot. Czworonogi o urzekającym spojrzeniu stale łakną kontaktu ze swoimi właścicielami. Kiedy jednak nie otrzymują wystarczająco dużo uwagi, potrafią walczyć jak lwy o to, czego pragną najbardziej!

Dlaczego kochamy husky?

Zwierzaki pochodzące z mroźnego rejonu Rosji są jednymi z najbardziej uwielbianych ras dużych psów na całym świecie. Prawdopodobnie jedynym rywalem, który mógłby je pobić pod względem popularności, jest labrador lub owczarek niemiecki.

Miłość do psów rasy husky nie bierze się znikąd. Właściciele pupili cenią je za niesamowity temperament i łatwość w przyswajaniu komend i adaptacji do nowego otoczenia, ale też dlatego, iż są zwyczajnie przezabawne w swoim zachowaniu.

Internet jest każdego dnia zalewany nowymi nagraniami i zdjęciami udowadniającymi, że husky to zwierzaki z naturalnymi zdolnościami komediowymi. Wcale nie muszą się wysilić, by zaledwie w kilka chwil wywołać u swojej "widowni" salwy śmiechu. Przykładem może być gadatliwy szczeniaczek, który w 6 sekund sprawił, że pokochały go miliony internautów.  

Jeśli nie wierzycie, to koniecznie dajcie szansę bandzie szczeniaków ze Stanów Zjednoczonych. Główni bohaterowie filmiku opublikowanego na Youtube także zostali obdarzeni niewiarygodnym talentem, lecz w ich przypadku można nie tyle roześmiać się, ile wręcz rozpłynąć z zachwytu na widok tego, co wyprawiały z dziewczyną!

Natarcie szczeniaków

Na nagraniu widzimy, że dziewczyna o imieniu Jordan siedzi w pustym pomieszczeniu i cierpliwie czeka, aż maluchy się do niej przyłączą. Po chwili pokój wypełnia się skocznymi szczeniaczkami, które wbiegają przez uchyloną furtkę w drzwiach i rzucają się wprost na bezbronną "ofiarę". W starciu z tak liczną bandą Jordan nie ma najmniejszych szans, by się obronić. Była kompletnie osaczona! 

Każdy z psiaków chciał dostać jak najwięcej uwagi, dlatego skakał jej do twarzy i przepychał się razem ze swoim rodzeństwem. Jedyne, co mogła zrobić dziewczyna w tak "niefortunnej" sytuacji, to zasłaniać się rękami, wydając przy tym piski ekscytacji, gdy raz po raz maluchy wspinały się po jej ramionach. Nic dziwnego, że wiele widzów pozazdrościło córce hodowców spotkania z tak rozkosznymi urwisami. 

- Pokój z atakującymi szczeniakami powinien znajdować się w każdym szpitalu leczącym osoby chore na depresję - napisał jeden z rozbawionych internautów w sekcji komentarzy.

- Chcę umrzeć w taki sposób - żartował inny użytkownik sieci.

Pokaźnym stadkiem wesołych czworonogów zajmują się założyciele amerykańskiej organizacji prozwierzęcej AnimalHouse. Jak wynika z opisu zamieszczonego na ich kanale na platformie Youtube, pod ich dachem znajdują się obecnie aż 22 psy, a także 12 kotów!

Ratownicy zwierząt poza rasą pochodzącą z mroźnej Syberii, specjalizują się także w hodowli dogów niemieckiego oraz berneńskich psów pasterskich. Trzeba jednak przyznać, że pocieszne czarno-białe psiaki to zdecydowane gwiazdy ich filmów. A jak Wam się podobają?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: youtube

Podobne artykuły

Psy

Horror w Indiach. Aktywistka twierdzi, że wszystkie psy w wiosce zostały otrute

Czytaj więcej >

Psy

Suczka za wszelką cenę chciała zwrócić uwagę ludzi na dziurę pod domem. Miała ważny powód

Czytaj więcej >

Psy

Straszne znalezisko w woj. wielkopolskim. Internauci ruszyli do akcji, szukają sprawcy

Czytaj więcej >

Psy

Statek nagle wstrzymał kurs, oczy wszystkich skupiły się w jednym miejscu. Wszystko przez gapowicza

Czytaj więcej >

Psy

Porażający przykład porzucenia zwierzęcia. Suczka została spętana, szczenięta były bezradne

Czytaj więcej >

Psy

Wolfgang ważył ponad 40 kg i ledwo chodził. Przeszedł niezwykłą kurację, jest nie do poznania

Czytaj więcej >