Swiatzwierzat.pl
piwo dla psów

instagram.com/dapian1904/

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Pod włoskim miastem Treviso działa fabryka, która ma ambicję zrewolucjonizować odżywianie psów. Pierwsze próby dają obiecujące efekty - czworonogi przepadają za nowym smakołykiem. Czym jest nowy niezwykły pokarm?

Okazuje się, że to piwo dla psów. Nie jest to jednak byle jaki sikacz, podawany do pizzy. Specjalne piwo dla psów produkuje renomowana gorzelnia, należąca do słynnej rodziny Da Pian. Producenci gwarantują jakość i zadowolenie.

Zdjęcie ilustracyjne

Skatował swojego psa, po wszystkim próbował zatrzeć ślady. Wkrótce zapukała do niego policja

CZYTAJ DALEJ

Przerwa dla czworonoga

Piwo nazywa się Pawse, co jest grą dwóch angielskich słów, "paw" oznaczającego łapę i "pause" oznaczającego przerwę. Piwo Pawse to więc przyjemna przerwa od pracy i upałów dla czworonogów.

Piwo Pawse nie zawiera alkoholu, jest za to pełne witamin, białka, zawiera fruktozę. Wszystko zgodne z najlepszą wiedzą o żywieniu zwierząt.

Przedstawicielka firmy Da Pian stwierdziła w wywiadzie dla gazety La Nuova Venezia, że pomysł na stworzenie piwa dla psów przyszedł w czasie lockdownów wywołanych pandemią koronawirusa. Wtedy psy dla wielu osób stały się jedynymi towarzyszami życia. Rozstawanie się z nimi teraz tylko po to, by napić się piwa, wydaje się zbyt okrutne.

Włoskie puby otwarte dla psów

Dlatego Włosi uznali, że będą wpuszczać psy do pubów i do każdego zamówionego przez ich właściciela piwa podawać będą zwierzakowi puszkę Pawsa.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy Da Pian, psom bardzo smakuje Paws. To zdrowy, orzeźwiający napój. Podobno zaznajomione z nim czworonogi zaczynają merdać ogonami już na sam dźwięk otwieranej puszki.

Nie wiadomo, kiedy piwo Paws stanie się dostępne w całych Włoszech ani kiedy dotrze do Polski. Miejmy nadzieję, że szybko - trwa fala upałów i psom przyda się każda metoda ochłodzenia.

Zobacz, jak wygląda puszka piwa Pawse dla psów:

Źródło: Nordest Economia

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >

Psy

Mężczyzna znęcał się nad psem w czasie transmisji internetowej. Wreszcie usłyszał zarzuty

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >