Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pasażerowie autobusu nie dowierzali w to, co zrobił staruszek z psami. Wyświetlenia idą w miliony!
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 07.12.2023 10:31

Pasażerowie autobusu nie dowierzali w to, co zrobił staruszek z psami. Wyświetlenia idą w miliony!

Podróż z psem
Podróż z psem, źródło: tiktok.com/@paigeandcoflowers

Pewien na pierwszy rzut oka niczym niewyróżniający się senior, będący właścicielem dwóch kundelków podbił ostatnio media społecznościowe. Sfilmowany z ukrycia mężczyzna zadbał o to, aby podczas podróży ze swoimi pupilami każdy czuł się komfortowo — zarówno jego zwierzęta, jak i współpasażerowie. Niewielkie gesty wystarczyły, aby rozczulić miliony internautów.

Senior podróżujący z psami zwrócił uwagę współpasażerów

Wyjątkowo kulturalny i czuły właściciel dwóch psów zupełnie nieświadomie podbił media społecznościowe, udowadniając, że drobne gesty kierowane w stronę zwierząt i obcych ludzi wystarczają, by zachwycić tłumy. Filmik, na którym nagrane zostało jego zachowanie podczas podróży autobusem miejskim, obejrzało już ponad sześć milionów internautów, i wiele wskazuje na to, że zobaczy je jeszcze więcej osób. 

jhj.JPG
Starszy mężczyzna podróżujący z psami bardzo dbał o komfort swoich pupili, źródło: tiktok.com/@paigeandcoflowers
Załamał się pod nim lód na stawie, na miejsce wezwano strażaków. Z wody wystawała już tylko głowa

Mężczyzna robił wszystko, aby jego psy czuły się dobrze w autobusie

Na nagraniu widzimy, że seniorowi podróżującemu londyńskim autobusem bardzo zależało na tym, aby jego psy czuły się dobrze podczas podróży transportem publicznym. Jednocześnie nie chciał, żeby obecność zwierząt była uciążliwa dla kogokolwiek ze współpasażerów. Dlatego najpierw zabezpieczył miejsce obok siebie gazetą, a dopiero potem zaprosił na nie jednego ze swoich psów. 

Wielu internautów zauważyło, że niestety zdecydowana większość ludzi nawet nie pomyślałaby o tym, żeby tak zadbać o miejsce, z którego przecież każdy z nas czasami korzysta. To jednak nie koniec rozczulających gestów seniora. 

rtrr.JPG
Małe gesty mają wielką moc, źródło: tiktok.com/@paigeandcoflowers

Senior zadbał też o komfort współpasażerów

Senior nie zapomniał również o komforcie innych podróżujących. Zdawał sobie sprawę z tego, że jego psy mogą przeszkadzać niektórym ludziom i zamierzał to uszanować. Dlatego odwrócił się do kobiety, która siedziała tuż za nim, aby upewnić się, czy jego pupil nie wprawia nieznajomej w dyskomfort. Tysiące internautów przyznało, że dawno nie widziało kogoś z tak ogromnymi pokładami empatii i serdeczności:

  • “Wzruszające patrzeć na człowieka, który darzy swoje zwierzęta bezwarunkową miłością i szacunkiem”;
  • “Zaraz się rozpłaczę. To najsłodsza rzecz, jaką ostatnio widziałam w Internecie!";
  • “Na początku myślałam, że będzie czytać swoim psom gazetę, żeby nie nudziły się w trakcie podróży!”.

Niewątpliwie bohater wiralowego filmiku emanuje ciepłem i serdecznością na odległość i z całą pewnością jest osobą, którą warto naśladować.

Źródło: lastampa.it, tiktok.com/@paigeandcoflowers