Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies cierpliwie czeka przy płocie. Ma tylko jedną prośbę do przechodniów, liczy, że ktoś ją spełni
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 04.12.2023 14:11

Pies cierpliwie czeka przy płocie. Ma tylko jedną prośbę do przechodniów, liczy, że ktoś ją spełni

Pies
Pies, źródło: tiktok.com/@platinumdeal

Pewien golden retriever stał się prawdziwą gwiazdą w mediach społecznościowych. Wszystko przez nietypowe i jednocześnie urocze zachowanie czworonoga. Pies potrafi godzinami czekać przy bramie z nadzieją na to, że obok będzie przechodzić ktoś, kto postanowi spełnić jego prośbę. Patrząc na zwierzaka nie sposób nie domyśleć się o czym marzy.

Pies każdego dnia wytrwale czeka przy bramie

Pewien pies rasy golden retriever, mieszkający w domu z ogrodem każdego dnia spędza dużo czasu siedząc pod bramą, pomimo tego, że ma on do dyspozycji znacznie bardziej przytulne miejsca na spędzanie wolnego czasu. 

Na pierwszy rzut oka zwierzę sprawia wrażenie, jakby czekało na powrót swojego opiekuna. Jednak każdy, kto przechodzi tuż obok sympatycznego czworonoga, zdaje sobie sprawę z tego, że psiak waruje tuż przy chodniku w zupełnie innym celu. Golden retriever ma w pysku coś, co jest dla niego bardzo ważne. Prosi każdego napotkanego przechodnia, aby zrobił z tą rzeczą to, do czego została stworzona.

fgfh.JPG
Golden retriever jest bardzo wytrwały w dążeniu do swojego wymarzonego celu, źródło: tiktok.com/@platinumdeal
Leciała z Oslo do Warszawy. Służby nie wpuściły jej z psem do samolotu. "To dlatego, że jestem Polką?"

Niewiele trzeba, aby spełnić marzenie psa

Ja'Nasha mieszka nieopodal nietypowo zachowującego się goldena retrievera. Postanowiła nagrać filmik pokazujący, jak niewiele trzeba, aby spełnić największe marzenie sympatycznego czworonoga. 

Okazuje się, że pies waruje przy bramie z nadzieją na to, że ktoś postanowi się z nim pobawić. Czworonóg wytrwale czeka z piłką w pysku, bez oporu przekazując ją każdemu, kto wykaże chęć jej rzucenia. Kiedy tylko jego ulubiona zabawka znajduje się w powietrzu, pies natychmiast uaktywnia się, udając się w pogoń za piłeczką. W mgnieniu oka przynosi ją z powrotem, z nadzieją na to, że kobieta rzuci ją jeszcze raz.

jhgjhg.JPG
Golden retriever jest ogromnym fanem aportowania, źródło: tiktok.com/@platinumdeal

Golden retriever rozczulił tysiące internautów

Ja'Nasha przyznała, że golden retriever mógłby bawić się w ten sposób całymi godzinami. Nagranie pokazujące, jak pies samodzielnie organizuje sobie towarzystwo do zabawy, rozbawiło wielu internautów. Wielu z nich przyznało, że chętnie spędziłoby czas na rzucaniu piłeczki czworonogowi:

  • “Odwołałbym pracę, żeby pobawić się z nim w aportowanie!”
  • “Dziękuję, że to zrobiłaś! Dzięki temu sprawiłaś, że ten dzień był dla psa udany!”
  • “Gdzie mieszka ten pies? Chcę przyjść się z nim pobawić!”

Źródło: newsweek.com, tiktok.com/@platinumdeal