Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owca odkryła trampolinę. Zaskakujące nagranie rozbawiło miliony internautów
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.08.2022 14:56

Owca odkryła trampolinę. Zaskakujące nagranie rozbawiło miliony internautów

Owca na trampolinie
fot. screen z filmu "Sheep Discovers How To Use A Trampoline" / YouTube

Zwierzęta, podobnie jak i ludzie, uwielbiają dobrą zabawę. Niektóre z nich korzystają również z atrakcji przeznaczonych dla dzieci. Nagranie, które trafiło do sieci tylko to potwierdza. Internauci z całego świata nie kryją zaskoczenia i radości na widok pląsającej owcy.

Trampolina to dobra zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. W wielu miastach można znaleźć parki trampolin, a coraz popularniejsze staje się posiadanie ich we własnym ogrodzie. Jak się okazuje, korzystają z nich nie tylko ludzie.

Zwierzaki też zasługują na rozrywkę

W sieci wielokrotnie pojawiały się nagrania, na których właściciele zwierząt bawią się wraz z pupilami na trampolinach. Najczęstszym widokiem są psy, które początkowo lekko skonsternowane badają teren pod swoimi łapkami. Z czasem rozumieją, na czym polega zabawa i ochoczo z tego korzystają.

W wielu ogrodach można zauważyć różnego rodzaje trampoliny. Różne rozmiary, a także naprężenie to nie jedyne ich cechy. Niektóre z nich są dodatkowo zabezpieczane siatkami. Aby móc z nich skorzystać, trzeba wejść po drabinie.

Istnieją również trampoliny, które wkopuje się w ziemię. Nie posiadają one zabezpieczeń, ale za to wejście na nie jest wyjątkowo proste. Na właśnie taką trampolinę natrafiła owca, która postanowiła nieco się pobawić.

Owca skacząca na trampolinie

W sieci pojawiło się nagranie, wykonane przez mieszkańców Holandii. Uchwycili oni moment, w którym owca wtargnęła na teren ich posesji. Zwierzę udało się na trampolinę wkopaną w ziemię, dzięki czemu bez problemu na nią weszła.

Po chwili zastanowienia owca zrozumiała, że ma pod kopytami miękką powierzchnię. Wtem zaczęła energicznie skakać, unosząc się coraz wyżej. Chwilkę później radośnie decydowało się na kolejne skoki.

Zabawne nagranie z udziałem skocznej owcy obejrzały miliony internautów. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia, widząc zwierzę bawiące się na trampolinie. Wśród pojawiających się pod nagraniem komentarzy możemy przeczytać:

— Ale uroczo.

— Wydaje się, że zwierzęta nigdy nie tracą swojego wewnętrznego dziecka.

Film ze skaczącą na trampolinie owcą zobaczycie poniżej:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!