Swiatzwierzat.pl
Rottweiler z dziewczynką

youtube/viralhog

Mała dziewczynka skacze na trampolinie, gdy zbliża się do niej rottweiler. Przeurocze wideo

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewna mieszkanka Stanów Zjednoczonych nakryła swojego pupila na zdumiewającym zachowaniu. Gdy jej 3-letnia córeczka Alex skakała na trampolinie w ogrodzie, czworonóg podstępem wkradł się do środka przez dziurę w siatce. Pies nie mógł czekać ani chwili dłużej. Matka natychmiast chwyciła za telefon i nagrała, co wyprawiał u boku dziewczynki.

Wiele osób uważa, że rottweilery plasują się w nieszczytnym rankingu jednych z najbardziej agresywnych ras psów. Razem z pitbullami i amstaffami są postrzegane przez pryzmat krzywdzących stereotypów. Czy słusznie?

Rottweiler "włamał się" na trampolinę

Rottweilery, za sprawą swojego wyglądu i pokaźnego rozmiaru ciała, wzbudzają w ludziach błędne przekonanie, iż są urodzonymi mordercami. Niektórzy ostrzegają, by pod żadnym pozorem nie przygarniać psów tej rasy, jeśli pod wspólnym dachem znajdują się dzieci.

Prawda okazuje się być zupełnie inna. Charakter i usposobienie rottweilera wcale nie przekreśla jego szans na zostanie ulubieńcem rodziny. Pies poddany tresurze potrafi stać się odważnym stróżem i oddanym obrońcą najmłodszych.

Matka Alex i 2-letniej suczki nazywanej Kona wrzuciła do sieci nagranie stanowiące niezbity dowód na to, że pies i dziecko mogą zostać nierozłącznym duetem przyjaciół. Ich ulubioną formą rozrywki jest wspólne skakanie na trampolinie.

beagle

Chciał zobaczyć, co jego pies robi w nocy. Nagranie przeszło najśmielsze oczekiwania

CZYTAJ DALEJ

Istne szaleństwo ze szczęścia

Przeurocze zdarzenie zostało zarejestrowane w miejscowości Jackson w stanie Wyoming. Na nagraniu widzimy, że mała Alex i jej 2-letni psiak bawią się na trampolinie.

Dziewczynka delikatnie odbija się od sprężystej powierzchni, ale to Kona przykuwa największą uwagę swoimi akrobatycznymi trikami. Nie tylko naśladuje dziecko, ale nawet próbuje robić salta! Dziewczynka jest pod wyraźnym wrażeniem, a z jej ust co chwila wyrywają się okrzyki ekscytacji.

- Alex uwielbia skakać na trampolinie z Koną, naszym 2-letnim rottweilerem - zdradziła w rozmowie z "Mail Online" mama dziewczynki. - Kona jest super słodka i jest jej najlepszą przyjaciółką. Zawsze na siebie patrzą - dodaje.

Ten uroczy klip w błyskawicznym tempie trafił w gusta internautów. Nagranie ze wspólnych wybryków maluchów zostało udostępnione zarówno na Youtubie, jak i wielu platformach mediów społecznościowych, zdobywając setki tysięcy wyświetleń i komentarzy.

Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to koniecznie nacieszcie oczy tym wspaniałym widokiem. Na sam widok aż chce się skakać z radości!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >