Swiatzwierzat.pl
Crusty Dog

tiktok/crustydog

Ostrzygła psa w domu, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewna właścicielka nie miała innego wyboru, jak samodzielnie ostrzyc pupila w trakcie pandemii. Jednakże próby okiełznania jego bujnej sierści skończyły się tak, jak w przypadku wielu innych samozwańczych psich fryzjerów. Crusty nie był zbyt zadowolony z usługi i przez swoją panią stał się pośmiewiskiem internetu.

Metamorfoza fryzury w domowym zaciszu potrafi przerodzić się w katastrofę. Przekonał się o tym niewielki pudelek nazywany Crusty, którego właścicielka zabawiła się w fryzjerkę w prowizorycznym salonie psiej urody.

Właścicielkę psa "trochę" poniosło

Pomimo szczerych chęci Holly przeceniła swoje zdolności i nie sprawdziła się podczas samodzielnego strzyżenia zwierzaka. Efekt okazał się być zupełnie inny od zamierzonego.

Crusty przestał przypominać siebie samego. Co gorsza, zdaniem wielu osób przestał wyglądać nawet jak pies!

Transformacja zwierzaka przywiodła internautom na myśl wiele kreatywnych skojarzeń pod adresem pudelka. Podczas gdy jedni porównywali go do oskubanego kurczaka, inni dostrzegali bijące podobieństwo do postaci Franka w kultowym serialu "Shameless - Niepokorni". Jest w tym ziarnko prawdy.

Kotka Nana

Po śmierci właściciela kotka codziennie ucieka z domu. Wiernie czeka przy jego grobie

CZYTAJ DALEJ

Internauci nie dowierzają własnym oczom. "Czy to szczur?"

Zdjęcia i filmy przedstawiające poszkodowanego pupila w nietypowej fryzurze z prędkością światła obiegły media. Dziś liczba odtworzeń nagrania na TikToku przekroczyła 2 miliony!

Spośród tysięcy komentarzy i reakcji pod filmikiem wysuwał się jednak jeden wspólny wniosek - internauci prosili, by Holly nigdy więcej nie brała maszynki do ręki! Trefnie ostrzyżony czworonóg nie zniesie kolejnego upokorzenia.

- Dopóki jego włosy nie odrosną, humanitarną rzeczą jest usunięcie wszystkich luster z domu - napisał jeden z internautów pod opublikowanym nagraniem.

- Strzyżenie kolesi jest o wiele trudniejsze, niż na to wygląda - żartował kolejny.

Trzeba się zgodzić, że w niektórych przypadkach nowa fryzura wcale nie równa się dobrej zmianie. Co sądzicie o metamorfozie tego biednego czworonoga? A może macie na sumieniu nieudane strzyżenie własnych psiaków? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Zobacz zdjęcie:

Pies przed fryzjerem

Pies przed fryzjerem

Psiak po fryzjerze

Psiak po fryzjerze

Źródło: Tiktok/crustydog

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >