Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ostrzygła psa w domu, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 24.03.2022 18:58

Ostrzygła psa w domu, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem

Crusty Dog
tiktok/crustydog

Pewna właścicielka nie miała innego wyboru, jak samodzielnie ostrzyc pupila w trakcie pandemii. Jednakże próby okiełznania jego bujnej sierści skończyły się tak, jak w przypadku wielu innych samozwańczych psich fryzjerów. Crusty nie był zbyt zadowolony z usługi i przez swoją panią stał się pośmiewiskiem internetu.

Metamorfoza fryzury w domowym zaciszu potrafi przerodzić się w katastrofę. Przekonał się o tym niewielki pudelek nazywany Crusty, którego właścicielka zabawiła się w fryzjerkę w prowizorycznym salonie psiej urody.

Właścicielkę psa "trochę" poniosło

Pomimo szczerych chęci Holly przeceniła swoje zdolności i nie sprawdziła się podczas samodzielnego strzyżenia zwierzaka. Efekt okazał się być zupełnie inny od zamierzonego.

Crusty przestał przypominać siebie samego. Co gorsza, zdaniem wielu osób przestał wyglądać nawet jak pies!

Transformacja zwierzaka przywiodła internautom na myśl wiele kreatywnych skojarzeń pod adresem pudelka. Podczas gdy jedni porównywali go do oskubanego kurczaka, inni dostrzegali bijące podobieństwo do postaci Franka w kultowym serialu "Shameless - Niepokorni". Jest w tym ziarnko prawdy.

Internauci nie dowierzają własnym oczom. "Czy to szczur?"

Zdjęcia i filmy przedstawiające poszkodowanego pupila w nietypowej fryzurze z prędkością światła obiegły media. Dziś liczba odtworzeń nagrania na TikToku przekroczyła 2 miliony!

Spośród tysięcy komentarzy i reakcji pod filmikiem wysuwał się jednak jeden wspólny wniosek - internauci prosili, by Holly nigdy więcej nie brała maszynki do ręki! Trefnie ostrzyżony czworonóg nie zniesie kolejnego upokorzenia.

- Dopóki jego włosy nie odrosną, humanitarną rzeczą jest usunięcie wszystkich luster z domu - napisał jeden z internautów pod opublikowanym nagraniem.

- Strzyżenie kolesi jest o wiele trudniejsze, niż na to wygląda - żartował kolejny.

Trzeba się zgodzić, że w niektórych przypadkach nowa fryzura wcale nie równa się dobrej zmianie. Co sądzicie o metamorfozie tego biednego czworonoga? A może macie na sumieniu nieudane strzyżenie własnych psiaków? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Zobacz zdjęcie:

Pies przed fryzjerem
Pies przed fryzjerem
Psiak po fryzjerze
Psiak po fryzjerze

Źródło: Tiktok/crustydog

Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!