Swiatzwierzat.pl
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

instagram/artur_szpilka

Artur Szpilka ma powody do radości. Na świat przyszły szczeniaki Pumby

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Artur Szpilka nieustannie rozpierała duma, odkąd dowiedział się, że już wkrótce jego rodzina się powiększy. Sportowiec i jego partnerka czekali na ten dzień z niecierpliwością. Na całe szczęście odliczanie dobiegło końca. Pięściarz pochwalił się ważnymi wieściami na Twitterze. Potomstwo Pumby jest już na świecie!

Nie od dziś wiadomo, że Artur Szpilka całym sercem kocha zwierzęta, a w szczególności swoje dwa czworonogi. Jak sam przyznaje, miniaturowy bulterier oraz amerykański pitbull o imionach Cycu i Pumba są dla niego jak synowie. Łączą ich iście rodzinne więzi.

Rodzina Artura Szpilki powiększyła się

Na początku kwietnia informowaliśmy o ważnej zmianie w życiu polskiego sportowca. 31-latek postanowił nie czekać do ostatniej chwili i z dumą przyznał, że w jego domu zapanowała wielka radość.

Pięściarz natychmiast przerwał dotychczasowe zajęcia, aby poinformować swoich fanów, że on i jego ukochana, Kamila Wybrańczyk spodziewają się "wnucząt". Na dowód swoich słów pokazał na Instagramie zdjęcia USG, chwaląc swojego pupila za dobrze wykonaną robotę.

- Ja właśnie na treningu, ale dowiedziałem się, że Pumba strzelił gola. Gratuluję synu, będą dzieciaki - napisał Artur Szpilka i dodał. - Ale się porobiło... Jestem dziadkiem! Pumbciu jest ojcem, pięknie.

Oczywiście nowiny o ciąży wybranki Pumby nie przeszły bez echa. "Szpila" przyjął liczne gratulacje od fanów, którzy równie mocno nie mogli się doczekać, by zobaczyć nowo narodzone szczeniaki.

Ptaki

Dramatyczna interwencja na działce. Zrobił z zaniedbanych zwierząt "atrakcję dla dzieci"

CZYTAJ DALEJ

31-letni pięściarz został "dziadkiem"

Miesiąc oczekiwania minął w mgnieniu oka. Jak wynika ze wpisu na mediach społecznościowych sportowca, wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień, w którym suczka oszczeniła się.

Szpilka nie zwlekał z powiadomieniem o szczęśliwym finale porodu. Na Twitterze pokazał film prezentujący szczeniaki Pumby. Tuż obok maluchów leżała nieco zmęczona, ale z pewnością szczęśliwa mama.

Na nagraniu słychać mnóstwo pochwał i odgłosów zachwytu nad uroczymi szczeniaczkami. Bokser i jego partnerka z trudem powstrzymywali łzy wzruszenia, głaszcząc i wpatrując się w nowo narodzone zwierzaki.

- Jestem dziadkiem. Łzy ze wzruszenia - napisał "Szpila".

Składamy serdecznie gratulacje dla całej, zarówno czworonożnej, jak i dwunożnej rodziny! Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie mogli zobaczyć nagranie z pierwszego spotkania Pumby ze swoimi dziećmi.

Zobacz zdjęcia:


Dołącz do swiatzwierzat.pl

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Podobne artykuły

IG/aleksandra_szwed

Gwiazdy i ich zwierzęta

Bulterier położył się na brzuchu Oli Szwed. Tak aktorka ogłosiła radosną nowinę

Czytaj więcej >
FB/EMILIA KOROLCZUK

Gwiazdy i ich zwierzęta

Emilia z "Rolnicy. Podlasie" pochwaliła się nowym źrebakiem. Dostał nietypowe imię

Czytaj więcej >
Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >