Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > RPA: Ojciec 7-latka kazał mu zrobić straszną rzecz, cały kraj jest oburzony
Emil Hoff
Emil Hoff 01.09.2021 02:00

RPA: Ojciec 7-latka kazał mu zrobić straszną rzecz, cały kraj jest oburzony

BeFunky-collage - 2021-09-01T194112.894
Photo by Kat J on Unsplash

Do porażających zdarzeń doszło w miejscowości Qakwini w RPA. Z niewiadomych przyczyn zmarł pies, należący do rodziny 7-letniego chłopca. Jakby utrata przyjaciela nie była wystarczająco straszna dla malca, jego ojciec dopuścił się czegoś, co wprost nie mieści się w głowie!

Mężczyzna wrócił do domu i zastał na podwórku martwego psa. Jedynym domownikiem, który przebywał wtedy na posesji, był jego 7-letni syn.

Pobił synka pejczem, najgorsze stało się potem

Mężczyzna nie namyślał się wiele, lecz od razu uznał, że skoro chłopiec i martwy pies przebywają razem na terenie jednego gospodarstwa, to wszystko jest jasne: chłopiec zabił psa.

Mężczyzna wpadł w amok. Chwycił tzw. sjambok, czyli rodzaj pejcza ze skóry hipopotama, i zaczął nim okładać swojego synka. Nie poprzestał jednak na dotkliwym pobiciu. Uznał, że skoro chłopiec "upolował" biednego psiaka, to teraz powinien go zjeść.

Ojciec zmusił własnego synka do wycięcia z ciała martwego psa kawałka mięsa i zjedzenia go.

Sąsiad ruszył na ratunek

Krzyki i płacz chłopca zaalarmowały na szczęście sąsiada, który przybiegł z pomocą. Gdy zobaczył, co się dzieje, zagroził wezwaniem policji. Ojciec chłopca przesadził płot i uciekł w busz, a sąsiad zabrał jego dziecko na najbliższy komisariat policji.

- To doprawdy obrzydliwa sprawa - mówi rzecznik Departamentu Rozwoju Społecznego rządu RPA w rozmowie z portalem The South African. - Nie może być w naszym społeczeństwie miejsca dla okrutnego traktowania dzieci. Chłopiec został zabrany do ośrodka pomocy, gdzie zajmują się nim pracownicy socjalni. Nie tylko on padł w tej rodzinie ofiarą przemocy. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna prześladował też innych domowników.

Obecnie ojciec, który zmusił własnego synka do zjedzenia kawałka ciała martwego psa, jest poszukiwany przez południowoafrykańską policję.

Źródło: The South African

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!