Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nie tylko lew. Widzisz drugie zwierzę ukryte na obrazku?
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 07.03.2024 16:40

Nie tylko lew. Widzisz drugie zwierzę ukryte na obrazku?

jakie zwierzę widzisz na obrazku
Fot. printerest.com/ Jagran Josh

Choć majestatyczny lew wypełnił swą grzywą niemal cały kadr, to na obrazku ukryło się drugie zwierzę. Potrafisz je znaleźć? To zagadka dla najbardziej spostrzegawczych. Uprzedzamy, nie będzie łatwo.

Cierpliwość to klucz przy rozwiązywaniu zagadek

Testy na spostrzegawczość od dawien dawna cieszą się ogromną popularnością. Jednak aby je rozwiązywać potrzeba dobrego wzroku, cierpliwości i trochę szczęścia. Często rozwiązanie może zdradzić nam cechy charakteru, których byśmy się po sobie nie spodziewali. Tym razem zagadka jest na tyle trudna, że podołają jej tylko najcierpliwsi internauci. 

Na zamieszczonym przez nas obrazku niemal każdy może zobaczyć majestatyczną bestię. Ale autor grafiki ukrył w swoim dziele jeszcze jednego ssaka. Pasjonatom łamigłówek znalezienie go zajmuje zaledwie 5 sekund. My męczyliśmy się troszkę dłużej.

Dyrektorka ZOO Poznań zatrzymana. Prokuratura stawia szereg zarzutów Jak nauczyć psa podawania łapy? Wystrzegaj się 3 błędów

Jakie zwierzę ukryło się na obrazku?

Wpatrując się bezpośrednio w lwa umieszczonego na obrazie, możemy niemal poczuć bijącą od niego siłę i odwagę. Jego bujna grzywa jest trudna do zignorowania, ponieważ zajmuje większość zdjęcia, a ciemne tło nadaje mu złowrogi charakter.

Jagran Josh ukrył jednak na zdjęciu jeszcze jedno zwierzę. Przypatrz się uważnie. Udało Ci się je znaleźć? Pamiętaj, aby sprawdzić każdy zakamarek obrazka.

lew (1).jpg
Fot. printerest.com/ Jagran Josh

Spójrz na obrazek inaczej

Dostrzegłeś drugie zwierzę? Żeby je znaleźć, trzeba myśleć nieszablonowo. Nie martw się, jeśli nie udało Ci się znaleźć sprytnie ukrytego stworzonka. Śpieszymy z pomocą.

Aby namierzyć drugiego ssaka, trzeba odwrócić obrazek od góry nogami. Wtedy naszym oczom ukarze się myszka!

lew.jpg
Fot. printerest.com/ Jagran Josh

Autor zagadki postanowił się z nami zabawić w kotka i myszkę. Mało kto spodziewał się, że w cieniu ogromnego lwa ukryje się mała mysz. Nie przejmuj się jeśli nie udało Ci się odgadnąć zagadki. Następnym razem na pewno będzie lepiej!

 

Źródło: printerest.com/ Jagran Josh